Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? GTA, Counter...

Viktor1998 kérdése:

Melyik a jobb? GTA, Counter Strike, Call of Duty vagy a Minecraft?

Figyelt kérdés

#O-rosz-or-szág
2012. máj. 21. 17:27
1 2 3
 21/23 ricsiri válasza:

A CS a legjobb, utána a CoD, a GTA (attól függ melyik fajta)

a MINECRAT nagyon ratyi

2014. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A GTA5-öt mikor megkaptam 1 hónap játszása után marhára meguntam. Azóta nem is veszem elő. A 4-el meg még ps2-ön a San Andreassal szétkockultam magam így az 5-ödik elég monotonná vált. Amúgy nagy siker a gta de nem akkora világ ötlete játék szerintem. A call of duty mindenképp a legjobb főleg a black ops 1-2 a ghost az egy kukábavaló szarság az advanced warfare meg egy eltúlzott fos. A counter strike meg nem valami jó. Régen elment a 90-es években de ma már semmit nem ér. Még kb 3-éve haveromnál egyszer leszedtük valamelyik oldalról de én 2 nap aladt meguntam. Tele van hackerekkel,szar a grafika,alig van pálya,a fegyverek is nagyon kezdők és nincs is sok belőlük.
2014. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Minecraft a legjobb

a COD az fostalicska

2015. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!