Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamit az MMORPG-k ről?...

Edoer kérdése:

Valamit az MMORPG-k ről? (többi lent)

Figyelt kérdés
tud valaki mondani valimit az mmorpg-k ről mert kezdő vagyok és szeret nék olyat elkezdeni ami és leköti a figyelmet és még valami ezeket ne irjátok: wow˛shaiya˛aika˛silkroad˛runes of magic˛cabal˛gates of andaron˛ és a metint azért ne mert az rakat olvasztott szar mert 4 kaszt kasztonként 6 képesség se rpülés se ugrás kevés hely szar map rossz grafika se történet se egyedi kinézet és utálom az összes metint ja és a MU online az is egy rakat szar és a wow-ot azért utálom mert fizetős és egy sablonos szar és egy trágya hulladék ja és nem tudom miért játszanak a magyarok ilyennel hogy : perfect world˛aion stb és mondjátok meg hogy amit írtok az miért jó vagy miért nem szóval bocs azoknak akik ilyen szarságokkal is mer játszani mégy egyszer bocs és amiket felül felsoroltam azokat ismerem azokból nem tartom mindegyiket szarnak szóval és többségben nem próbáltam ki mindegyik-et a youtuberól néztem róla videókat szóval nem vagyok kocka és nem is akarok az lenni irjatok olyat amivel jól el lehet lenni és sok magyar van ja és bocs hogy sokst írtam :)

#mmorpg˛rpg˛mmo˛onlinejáték
2012. máj. 18. 13:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani jót Allods online azért mert jó a grafika jó történet van benne jó gonosz sok karakter sok fajták és csak ajánlani tudom .
2012. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az Allods az egy orosz WoW-copy, így állj hozzá :)
2012. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!