Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamit az MMORPG-k ről?...

Edoer kérdése:

Valamit az MMORPG-k ről? (többi lent)

Figyelt kérdés
tud valaki mondani valimit az mmorpg-k ről mert kezdő vagyok és szeret nék olyat elkezdeni ami és leköti a figyelmet és még valami ezeket ne irjátok: wow˛shaiya˛aika˛silkroad˛runes of magic˛cabal˛gates of andaron˛ és a metint azért ne mert az rakat olvasztott szar mert 4 kaszt kasztonként 6 képesség se rpülés se ugrás kevés hely szar map rossz grafika se történet se egyedi kinézet és utálom az összes metint ja és a MU online az is egy rakat szar és a wow-ot azért utálom mert fizetős és egy sablonos szar és egy trágya hulladék ja és nem tudom miért játszanak a magyarok ilyennel hogy : perfect world˛aion stb és mondjátok meg hogy amit írtok az miért jó vagy miért nem szóval bocs azoknak akik ilyen szarságokkal is mer játszani mégy egyszer bocs és amiket felül felsoroltam azokat ismerem azokból nem tartom mindegyiket szarnak szóval és többségben nem próbáltam ki mindegyik-et a youtuberól néztem róla videókat szóval nem vagyok kocka és nem is akarok az lenni irjatok olyat amivel jól el lehet lenni és sok magyar van ja és bocs hogy sokst írtam :)

#mmorpg˛rpg˛mmo˛onlinejáték
2012. máj. 18. 13:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
értem az eredeti wow az valóban jó csak meg kell venni de én a sablonos tauriról beszéltem ami inyenes :) ja és amugy mondana végre valami ötletet mert nem tudom milyen az aion és ha nem működik vagy nem jön be mert 9 órától szenvedek a pactheléssel mert sok idő
2012. máj. 18. 15:48
 12/22 anonim ***** válasza:

dark orbit xD sok a magyar benne :P

http://www.youtube.com/watch?v=N44aiS6x2-M

http://www.youtube.com/watch?v=tVofy1tOgtI&feature=relmfu

és még csak telepíteni sem kell

2012. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hogy ertve szenvedsz az aion patchelesevel? 18gb a jatek, de ha te patchels akkor biztos hogy rossz helyrol toltod
2012. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem rossz helyről töltöttem le innen: [link] de rohadt lassú és nekem a meghajtón 29 giga szabad hely volt de az sem volt hozzá elég a pachteléshez :( és 9-16 ig sz*rakodtam közbe laggolt minden
2012. máj. 18. 18:22
 15/22 anonim ***** válasza:

a jatek telepiteskor dupla helyet foglal az ideiglenes fajlok miatt

de legalabb sikerult felrakni?

2012. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem. minden mappája a lomtár ban van és a meghajtón nekem 29gb van de ha az aion 18gb és duplája akkor 32gb de akkorvalamit ki kell törölnöm
2012. máj. 18. 19:11
 17/22 anonim ***** válasza:

Nos a Silkroad legalább tartalmaz némi egyedi tartalmat (SP rendszer, kereskedés, stb), de szó mi szó, Joymax bácsiék rendesen elqrták. A WoW egyetlen hibája az, hogy 8 éves, és sikeres akar maradni. Egyébként elég érdekes sablonosnak nevezni a WoW-ot, mivel pont azt próbálja minden második MMO utánozni. Egyébként szerintem már nem ez számít a legjobb MMORPG-nek, az SW:ToR jött, látott, és nagyon úgy tűnik, hogy győzött is.


Ingyenes felhozatalból meg lényegében az összes nevesebb játékot leszaroztad már. Szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit is akarsz pontosan, és utána ugorj neki játékot keresni magadnak.

2012. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jah, és mielőtt elfelejtem: LÉTEZNEK ÍRÁSJELEK, HASZNÁLD ŐKET!
2012. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
bocs talán KU*RVÁRA ROSSZUL FOGALMAZTAM A KÉRDÉST!!!!!! mert a metin ellőtt amit írtam az jó csak azokat ismerem ja és kösz a sok értelmes és értelmetlen választ :) tetszik érteni ?
2012. máj. 19. 09:17
 20/22 anonim ***** válasza:

Könyörgöm már!! Már elõttem is leírta vki (Bár elég kultúrálatlanul) , hogy a metin jó.

Ha kezdõ vagy, tökéletes lesz az neked. A WOW csak haladóknak jó,mert bonyolult, és sok a bugos tört szerver (+fizetõs), és sok a hekker benne. A Darkorbit az szinte sehogy se hasonlít egy MMORPGre, bár vannak közös vonások(?). De az összes ismertet leírtad, azok közül válassz (az silkroad pedig azért annyira nem rossz, bár tényleg elég gagyi :D

2012. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!