Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 ha nem játszottam...

Diablo 3 ha nem játszottam előző részekkel?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy Diablo-val sem játszottam még, így mennyire lenne érthető, könnyű a Diablo 3?

Bár ha jól tudom előző részek csak multiplayeresek voltak, ebben van single is, én elsőnek valószínű csak letölteném és azt próbálnám ki, max ha tetszik akkor veszem meg, meg nem szeretek PC-n játszani, szóval multinak lehet nem lenne értelme, ha csak néha-néha jelentkeznék be.



2012. máj. 15. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát, a telepítő nagyvonalakban leírja az előző két játék sztoriját. úgyhogy nem lesz probléma
2012. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én sem tudom honnan vettem, még kiskoromban amikor valamelyik rokonom játszott vele az mondta asszem, hogy multizik, és valamiért beleégett az agyamba, hogy csak multi van benne.

Én sem tudom honnan, úgy néz ki akkor ez teljesen alaptalan.

2012. máj. 17. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!