Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 ha nem játszottam...

Diablo 3 ha nem játszottam előző részekkel?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy Diablo-val sem játszottam még, így mennyire lenne érthető, könnyű a Diablo 3?

Bár ha jól tudom előző részek csak multiplayeresek voltak, ebben van single is, én elsőnek valószínű csak letölteném és azt próbálnám ki, max ha tetszik akkor veszem meg, meg nem szeretek PC-n játszani, szóval multinak lehet nem lenne értelme, ha csak néha-néha jelentkeznék be.



2012. máj. 15. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Énse játszottam , most játszok a 3al.

Nagyonjó darálós véres jó a története brutálisan jó bossok vannak benne .

És normal szinten egész könnyü .

2012. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor mindenképp kipróbálom.
2012. máj. 15. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ingyenesen játszható singleben?
2012. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megveszed és annyit játszol még a szemed ki nem folyik .

Kell hozzá bnet acc .

2012. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


Nem, csak ha letöltöd (ami nem teljesen legális, az már más kérdés, hogy nem lesz belőle bajod, megbüntetni sehogy sem fognak), viszont még nincs hozzá crack, szóval még nem lehet vele így játszani.

2012. máj. 16. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen letöltheti de attól nem lessz bnetes accja .

Amugy énis töltöttem anual pass miatt ingyen volt :D

2012. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik Diablo résznek volt singleplayerje.

És a játék úgy jó igazán,ha ismered a történetét.

2012. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, gondolom már rájöttél.. Nincs single player, ami a diabló 3ban single, az is neten megy. Ha törttel akarsz játszani akkor bizony szerver emulátorra lesz szükséged, had ne mondjam mennyire bugos (nézd meg wowot és vedd a 100szorosát mivel alig 3napos a játék).
2012. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

WoW azért nem vészes bug terén tört szervereken.

Amúgy akkor az 1-2-ben van singleplayer?

Ha kell hozzá net az nem gond, elég régi játék, már gondolom pár ezer forintból megvan mindkét része, lehet akkor megvenném, csak nem tudom megéri-e.

Ha meg nem foglalkozok vele nagyon (tehát nem játszanék vele mindennap 3-4 órát) akkor megéri még a multi?

2012. máj. 17. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj.. 1.rész 97-ben jelent meg, a 2. rész pedig 2000-ben. Most komolyan azt kérdezed, hogy van-e single ? Szerinted akkoriban voltak csak multis játékok már ? (még most se sok van, és diabló 3at is simán lehet singlébe, egyáltalán nemtudom honnan szedted ezeket, hogy nincs bennük)
2012. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!