Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen játszottam egy játékkal....

Régen játszottam egy játékkal.4 darab embert tudtál irányítani, lehetett köztük váltani. Fps volt, de nem emlékszek a nevére. Van tippetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 08:45
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Jericho?
2012. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hidden and Dangerous
2012. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Youtubeon nézek majd mindkettőről videót, és kiderül hogy mi a helyzet. Egyébként egyiknek se ismerős a neve. De a zöld kéz megy, így is hasznosak a válaszok. Szerintem játszok majd mindkettővel:)
2012. ápr. 12. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis milyen fps volt? Elég sok progi volt..

hmm már nem emléxem pontosan,de mintha ezek is ebbe a katgóriába esnének rainbow six, ghost recon,swat

2012. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
Meg volt az a sci-fi témájú géjm is, amiben 4 embert kellett irányítani, az egyikük ilyen behemót robot volt, meg volt egy csaj, meg két pali asszem (egy néger meg egy fehér). Nem ugrik be a neve, de ha mégis, akkor írom...
2012. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Smartguy86 ***** válasza:
Áhá megvan! Project Eden. Nem ez az? Bár ez nem FPS egészen.
2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!