Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a fifa 12-őt de,...

Letöltöttem a fifa 12-őt de, úgy van beállítva mintha ps3-am lenne hogy ezekel a billentyűkominációkkal kell irányítani. Hol tudnám átállítani hogy pcre adja a tippeket stb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 13:21
 1/2 anonim válasza:

azt nem is fogod tudni átállítani, mert már a 11-et sem lehet billentyűzettel irányítani, a fejlesztők úgy gondoltáák, hogy a tökéletes játék érdekében mindenki álljon át a gamepados irányításra, így csak annyit tudsz beállítani, hogy a gamepadod a,b,x,y, vagy 1,2,3,4 gombokkal írja kiamit irányítani szeretnél, én mikor megvettem a fifa 11-et addig be sem kapcsoltam, míg meg nem vettem a "rohadt drága" 8€ (2400ft)- s gamepadomat, de ha én 8000ft-t kifizettem a játékért, meg 2400-at a gamepadért, amit ráadásul más játékokhoz is használhatok, téged sem fog agyoncsapni a 10400ft helyett 2400, persze ha speckóbbat akarsz az drágább, de gyakorolni jó :)

ezenkívül olyanokkal is tudsz játszani akiknek PS3 vagy Xbox360-ra van meg a játék mert nekem speciel sok bajom volt, hogy hiába fifáztam jól mikor valaki elhívott PS-en fifázni nem tudtam semmit, szal ne bánkódj a FIFA 10 még irányítható billentyűzettel.....

2012. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. ápr. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!