Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas?

Fallout New Vegas?

Figyelt kérdés
Hol tudok modokat szerezni a fegyverekre?Valamint az olyan feladatokat mint skyrimban a misc.-ek azokat hogyan tudom kijelölni hogy tudjam hova kell mennem?És a note-ok mire valók? Bocsi a sok kérdésért:/Nemrég kezdtem:PElőre is köszi:)

2012. ápr. 30. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik DLC (Gun Runners' Arsenal) pont a fegyverek modolását és a széles választékot segíti elő. Ha a TAB-bal megnyitod a Pip boy-t, akkor ott lehet az aktív küldetéseket választani. A mellékküldetés is itt van felsorolva, mint opcionális lehetősége egy küldetésnek. Vannak viszont olyanok, amik nincsenek felsorolva, csak egy párbeszéd vagy note útján tudod hogy teljesíthető feladat. A note is egyfajta segítség, van hogy a küldetés megoldását könnyíti az információtartalmával, van hogy csak a játék eseményeinek megismerését segíti elő plusz adatokkal.
2012. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:))
2012. ápr. 30. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
A Gun Runners DLC megvan, de nemtudod hol lehet találni ilyen modokat pontosan?Vagy csak úgy szét vannak szórva?
2012. ápr. 30. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a kereskedőknél lehet venni külön fejlesztéseket (átlagos üzletekben is talán, vagy direkt fegyverkereskedőnél, vagy esetleg vándorkereskedőnél).
2012. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs nemtudnád hogyan/hol lehet zseblámpát szerezni és használni?:)
2012. máj. 2. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A Pip Boy világít, a TAB-ot kell hosszan nyomni.
2012. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 4. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!