Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 vs New Vegas?

Fallout 3 vs New Vegas?

Figyelt kérdés
Egyikkel sem játszottam még, melyikkel lenne érdemes kezdeni szerintetek?

2012. ápr. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre könnyű a válasz, mindenképp a Fallout 3-al kezdj.
2012. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a new vegas-t ajánlom mert a fallout 3 ban effektíven a fő szál küldetésénél elakadtam meg már nem is érdekelt mert olyandeolyan messzire kellett menni a sok szemeten keresztül 0 enemyvel hogy meguntam és delete
2012. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a második válaszolóra, ahhoz hogy a Fallout univerzumról egy tökéletes képet kapj és hogy a játékélmény a maximum legyen, a 3. résszel kezd. Az egész úgy fog benned összekapcsolódni, ha időrendi sorrendbe játszod. A New Vegas a történet szerint is több száz évvel a Fallout 3 után játszódik, úgy lesz logikus hát az egész, ha az előzményekkel kezded. Remélem meggyőztelek. :)
2012. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hááát..:D Én inkább New Vegassal játszanék:pl a célzás jobb benne, grafika is vmennyivel (nem sokkal), meg nekem nem tűnt olyan letörtnek mint a 3. De ezeket csak a videóka alapján mondom amiket láttam
2012. ápr. 18. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek kérdezted meg, ha ugyse hallgatsz ránk?

ui: Erre mondják LoL-ban, hogy ffs!

2016. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!