Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a GTA IV vagy a...

Szerintetek a GTA IV vagy a GTA San Andreas a jobb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 18:16
 1/10 anonim válasza:
sztem GTA San Andreas
2012. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Single: GTA 4

Multi: GTA SA

2012. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SA mindenképp
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldetések tekintetében a San Andreas simán veri a IV-et...játékélményileg a IV jobb...A IV küldetései nekem túl sablonosak voltak, vezess lőj vezess lőj..ok..a San Andreas-nak majdnem minden küldetésében volt valami egyedi amit többször nem láttam másik küldetésben(pl a Big Smoke-os motorozás az oroszokkal, vagy a jetpack-es repkedés, graffiti fujkodás, low rider verseny, Og Loc üldözése a légpárnással stb..) viszont a San Andreas balta faragta grafikájával meg a néha már gagyinak mondható bugjaival sosem tudtam megbékélni, a fizikáról meg inkább ne is beszéljünk xĐ Jó ok a Iv-ben is voltak újítások, de azok mind csak a korszerűség miatti dolgok(mobil, gps, internet,) viszont a küldetések sosem mutattak olyat, amit egyébként küldetéseken kívül ne tudtam volna megtenni..mint pl a San Andreasban néhány épület csak akkor nyilt meg ha küldetés tartozott hozzá, vagy pl a komplett GTA III-as havas Liberty ami megincsak egy küldetés erejéig volt elérhető..ezek a dolgok hiányoztak nekem a IV-ből..
2012. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
IV-et nagyon utáltam, egyértelműen SA.
2012. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a GTA4 sokkal jobban tetszik..lehet pont azért mert amíg nem volt meg a gta4 addig nagyon sokat olvastam róla és elég sok negatív véleményt láttam a gta4-ről és ezek miatt NAGYON kellemeset csalódtam a gta4-ben
2012. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

San Andreas


GTA 4 csak grafikában jobb, minden másban jobb az SA.

2012. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát single-ben szerintem a gta IV!! Nagyon jókat lehet benne fun-olni :D
2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egyértelműen San Andreas:D
2012. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem SA.
2019. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!