Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 2 befejezés?

Mass Effect 2 befejezés?

Figyelt kérdés
Spoiler, akik még nem vitték végig a 2.részt ne olvassák! Szóval láttam youtube-on azt a befejezését a játéknak, amikor Joker-en kívül mindenki meghal, még Shepard is. Ennek fényében érdekelne két dolog. Első: Ezt is importálhatod Mass Effect 3-ba? És egy új Shepard-öt kell készítened, aki mondjuk az előzőnek az eltitkolt unokahúga? Második: Hogy jöhet létre ez az ending? Azt elismerem, hogy meghalhatnak a csapattagok a lojalitás küldik hiányában. Ha jól tudom Thane akkor is, ha a Normandy valamelyik fejlesztése nincs kész. De Shepard? Nem volt elég lojális önmagához? :D Vagy az lehet, hogy mivel mindenki meghal, a végén nincs aki felhúzza? Az én befejezésemben csak Legion halt meg, az ő lojalitás küldijét nem csináltam meg, mindenki más túlélte, szerencsére jó embereket választottam a feladatokra, és a végén Kasumi húzott fel a Normandy fedélzetére. Lényegében ennyi, előre is köszi a válasz(oka)t.
2012. ápr. 13. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a játék során jól felszerelted a harcosaid nem hal meg egy sem, ha nagyon béna vagy, akkor éli túl csak Joker, ha közepesen, akkor vagy 1 től 99%-ig meghal valaki. 3-ban fogalmam sincs, hogy hogy lesz. A sztori az tetszik, csak hülyén van összetéve ez a vége.
2012. ápr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hal meg mindenki, ha nem csinálsz meg egy lojális küldetést sem, plusz a hajót sem upgradeled egyáltalán. Az importálást nem vágom én sem.
2012. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz : NEM. Nem importálhatod azt a mentést. Ha meghalt Shepard akkor ennyi,kész,vége a játéknak, a Kaszások győztek és elpusztították a civilizációt. Hallottam olyan pletykákat, hogy azért lett berakva ez a befejezés hogy majd Jokerrel játszhatsz a ME3-ban de végül elvetették ezt az ötletet de ezt tényleg csak pletyka szintjén olvastam valahol.


Második kérdésre a válasz : nem veszel semmilyen fejlesztést a hajóhoz (vagyis lehet pl.: Elsősegélyhelység fejlesztése hogy eltüntesd a heggeket meg a szonda-tank lehet fejlesztve csak a pajzs,ágyúk és burkolat ne legyen fejlesztve...ja és ne vedd meg Mordin mindenensét se meg Jack biotikus erő fejlesztőjét se). + Senkinek nem csinálod meg a lojalitás küldetését + a végén teljesen hasztalan embereket választasz a feladatokra (pl.: Jacobot küldöd a ventillációs csőbe, Jack tartja a biotikus mezőt, valamelyik teljesen béna-vezetésképtelen irányítja a másik csapatot, vmelyik gyenge karakter kíséri a túlélőket(ja a túlélőkhöz meg : csinálj meg legalább 5-6 mellékküldetést,másodlagos küldetést mielőtt mész a Begyüjtő bázisra és akkor a Normandia csapatából is csak Dr.Chakwas éli túl a többiek nem) aztán amikor a Kaszás-embrió ellen mész akkor erős csapattársakat vigyél és gyengéket hagyj hátra védeni a pozíciót (ha "jól" csinálod csak 1 ember marad védeni).

2012. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, így világos a szituáció. :D Jobb is, hogy azt a mentést nem lehet importálni, kicsit furcsa lenne.


Nálatok hogy alakultak a csapatok?


Én Legiont küldtem hackelni, és azért halt meg, mert ugye már említettem, nem lojális küldiztem nála.


Aztán első csapatom:

Shepard, Garrus, Jack


Második csapat vezetője:

Samara


Aztán miután meghalt Legion Jack-et küldtem vissza a túlélőkkel, új csapatom:

Shepard, Garrus, Kasumi


A biotikus segítő:

Samara (ku.va nagy volt mikor utolsó hullámot a rajra küldte)


Elterelő csapat vezetője:

Miranda


Így aztán végül legénységből, és csapatból is mindenki túlélte, a geth-et leszámítva. :D

2012. ápr. 14. 03:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló majdnem jól írta, viszont Jack lehet a biotikus pajzsos a tökéletes befejezéshez, sőt ő a jó választás, rajta kívül még Samara/Morinth lehet. Ha elcseszésre utazunk, ne ő legyen.
2012. ápr. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Direkt azért írtam...Jack az erősítő nélkül nem tudja tartani a pajzsot és így a csapatod egyik tagja hátramarad és elviszik a kutászrajok.


Amúgy az én csapatomban (mivel példakép voltam) mindenki túlélte.

Szellőző : Légió

Második csapatvezető : Miranda (magammal Thane-t és Mordin-t vittem)

Túlélőkísérő : Garrus

Pajzs : Samara

Elterelő csapat vezetője : Miranda (magammal szintén Thane és Mordin)

Végső csapat (kaszásembrió ellen) : Miranda és Jacob (Miranda hivatalosan kilépett a Cerberusból)

2012. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!