Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike-ban (1.6) hogy...

Counter strike-ban (1.6) hogy kell irányítani a bunnyhop-ot?

Figyelt kérdés
megyek előre be nyomom a space-t és csak egyenesen megy egérrel nyilakkal is próbáltam meg a s d w betűkkel is de csak egyenesen megy mások meg tudnak rendesen menni
2012. ápr. 12. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Rohansz előre (w) a futás végsebességénél ugrassz és gugolsz egyszerre!!!!



De marha sokat kell gyakorolni én mondom mert nekem 3 hónapig tartott amíg rendesen ment!

2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ellősször mégy előre, amikor gyorsan mégy akkor benyomod az ugrás gombot és folyamatosan nyomod de fontos hogy az előre menés gombot ne nyomd! Ezután az egérrel tucc kanyarodni de amerre kanyarodsz arra nyomd a billentyűt is.Szóval ha balra akarsz menni akkor az A billenyűt nyomd. Ha lejtőn lefele mégy az nagyon begyorsít:D Ha bróbáltál már bunnyzni de nemment az lehet azért volt mer olyan szerón voltál ahol nincs bunny. Gyere Dinasty Fun ra:D Ja és ha nyomod a gugolás gombot az azért jó mert hangtalanul bunnyzol de nemmuszáj nyomni. Ja és én 1 nap alatt megtanultam tökéletesen bunnyizni szal nemigaz amit az első mondott. Ha valami kérdésed van irj ide vagy privátba . Remélem segítettem :D
2012. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 C.Ronaldo/Csanad ***** válasza:
Azt elkell sajatitani
2012. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz:D második válaszoló én is dinasty fun-on nyomom mi a neved? lehet találkoztunk mar:D
2012. ápr. 20. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Második válasszoló vagyok. A nevem az hogy: Mar nem telvan :D A te neved?
2012. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már láttalak töbször is:DD tofu a nevem:D
2012. ápr. 21. 07:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen már láttalak énis xD
2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alexking 55 válasza:
be mész az options-ba ot van hogy jump át álidot hogy az lefelé teger az egér görgöt és ugy ugorj utána folyamatosan görgeted le az egér görgöt és közbe nyomod a a meg az s betüt asztis folyamatosan és kész
2012. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

2.Válaszolónak!

Nem tudom mi a francról beszélsz.Pár dolgot kéne tisztázni.Egy részt,amiről te beszéltél az az auto bhop.Az illető a sima bhoppot kérdezte,de azt is két féle képpen lehet.

2017. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!