Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket válasszam? Xbox360...

Melyiket válasszam? Xbox360 vagy ps3

Figyelt kérdés

volt már xbox360-om de azt eladtam mert túl drága volt rá a játék. de most szereztem pénzt hogy vegyek egy ps3mat vagy újra egy xbox360-at, szerettem az xbox-ot ( főleg a gears of war sorozatot ) de viszont a ps3-on ingyenes a multiplay van rajta wifi és tud bluray-t lejátszani. segítsetek légyszi!!!


jah és a ps3-at lehet fleshelni?


2012. márc. 31. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha van hd tévéd, akkor egyértelműen ps3! Dvd Blu-ray, a nettről letöltött full hd-és filmekkel mind remekül boldogul, az x-box viszont csak játékra jó. A fleshelés: Írd a google-ba hogy ps3 hack, és lőn egyből választ kapsz a kérdéseidre:)
2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nos nekem erröl a flashelésröl az a véleményem hogy fele átverés. Én amiröl tudok az a jailbreak 3.55. Ja és ha hackelni akarod a gépet akkor veszik a multi.

De te tudod...

2012. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kir?ly a ps3, most is errö írok
2012. máj. 3. 18:43
 4/4 anonim válasza:
Én xboxot ajánlom jobb a fogása a kontrollernek és strapa bírobb is a ps3 kontrollere könnyen tönkre megy és vehetsz minden hónapba egy újjat 12000ft-ért.
2014. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!