Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps 3ban tényleg homályosabb a...

Ps 3ban tényleg homályosabb a kép mint xbox 360ban?

Figyelt kérdés
(állítás: ps3 ban homályosabb a kép, nem olyan élénkek a színek)elősször is szeretném leszögezni hogy teljesen avatatlan vagyok a kérdésben, ami alapján fel tettem ezt a kérdést az pár kósza videó ami manipulálható és jelentéktelen, olyan személyek kommentjét várom akiknek van a két konzol között összehasonlítási alap, és kérném a cáfolás vatgy helyeslés kifejtését is, köszönöm
2012. márc. 31. 13:03
 1/10 A kérdező kommentje:
amit még el felejtettem, konzol vásárlása előtt állok de isten ments hogy fel tegyem 1000.nek a kérdést hogy melyik jobb, a lényeg hogy 102 cm full hd tv van, ott nem tudom hogy grafikailag van e különbség
2012. márc. 31. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs a két konzol között grafikai különbség. Aki mást állít az hazudik. Ha PS fan oldalt nézel akkor ott olyan videók lesznek, ahol a PS3 jobb.
2012. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem van ps3 meg x360 is de sztem igen a ps3 kicsit homályosbb de csak azért mert ha veszel egy négy magos 2gb ramos gt440 es gépet már az leelőzi a konzolt de szxbox viszont pixelesebb
2012. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tök ugyanaz.

Láttam már a két konzolt egymás mellett két ugyanolyan típusú tv-n ugyanolyan beállítások mellett, semmi különbség nem volt.

Grafikailag szinte ugyanazok, az exkluzív játékok egy csöppet szebbek PS3-on, de már-már észrevehetetlen a különbség.


A 4-5 éves játékok boxon tényleg szebbek, mert PS3 első 1-2 évében még nem nagyon tudtak rá programozni, azóta már a multiplatform játékok is megegyeznek.

2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem, akkor amelyik jól esik tényleg azt kell választani, szerintem a leg egyszerűbb ha az ember fel dob egy érmét :)
2012. márc. 31. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért az túlzás.

Oké, hogy a grafika ugyanaz, de mondhatni minden más eltérő.

Xbox-on ugye fizetni kell a multinál, sok esetben ez miatt döntenek PS3 mellett az emberek.

A másik fontos dolog az exkluzív játékok.

PS3-ra jóval több van, de ha azok közül egyik sem érdekel akkor mondjuk mindegy a mennyiség.

Ha a Halo, Gears of War és Forza jön be akkor box, ha az Uncharted, Killzone, God of War, Gran Turismo, Heavy Rain, Infamous (és most abbahagyom a felsorolást, de még jóval több van) akkor PS3.

Ami még fontos lehet (de jelenleg csak kevés embert érint) az a 3D.

Ha van 3D tv-d akkor mindenképp PS3-mat vegyél, arra van normális minőségű és mennyiségű tartalom.

Blu-ray lejátszó is a PS3 mellett szól, illetve a PS3 médiaközpontként is jobban szerepel.

2012. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
amúgy a ps3 sokkal jobb az xbox nál mert a ps3 viszi a ps2 cd a ps1 cd meg a ps3 cd tisztelem az összes konzolt mert nagyon nagyon jó cuccok de a ps3 jobb ja és nem tudjátok hogy a yugioh a mozifilm című mesét hol tudnám meg venni olcsón (boltban)
2012. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen alex, erre a szar nyelvtanra már nem létezik jó kifogás.


Amúgy PS2 játékokat ma már egyáltalán nem játssza le a PS3, az első generációs PS3 vitte csak, az is csak a játékok 5-10%-át.

Szóval ha már mindenképp a PS3 jobb (amibe mondjuk egyetértek), akkor nem ezek az okok miatt.


Ha meg használt filmet akarsz venni:

amazon/ebay (ha nem baj az angol/eredeti nyelv), szinkronosan meg magyar oldalakon: vatera, expressz, hardverapro, itt kell körülnézni

2012. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elmondom miért döntöttem a ps3 mellett:

- Szimpatikusabb a kontroller (saját vélemény)

- Ingyen multi

- Jobb oprendszer

- Blue-ray

Ami az xbox mellett szól:

- A kinect jobb mint a move

2012. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindenhol el kell mondanom:

Kinect nem jobb, mint a Move.


A kettő teljesen más, összehasonlíthatatlan.

Technikailag a Move is csúcstechnológia, innovációnak Kinect sem valami hatalmas innováció.


Egyik sem jobb a másiknál ilyen szempontból, az meg már szubjektív, hogy kinek mi tetszik.

Ezt a játékok dönthetik el, Kinect-re csak casual van, míg Move-ra inkább hardcore.

De szerintem mindkettő felesleges és mindkettőre csak kevés értelmes játék van.

2012. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!