Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion vagy WoW? Aion vagy...

Aion vagy WoW? Aion vagy Perfect World?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, és miért?
2012. márc. 31. 12:39
 1/10 anonim válasza:

Ezt szerintem neked kell eldönteni melyik tetszik jobban.

Nekem személy szerint inkább Wow...

2012. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
wow
2012. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem az Aion jött be. Grafikában, karakter testreszabásában messze a legjobb.
2012. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

WoW , mert amig a másik 2vel öszesen játszanak talán ugy annyian hogy ingyenes , addig kb ugyananyian wowoznak eredetin ami fizetős .

Amugymeg sokkal jobb minden , wow>aion>pw szerintem..

2012. ápr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg AMERIKÁT NEM SZÁMOLVA 30 millióan játszanak perfect world-del.

a grafikája messze meghaladja a wow 2001-es színvonalát, bár az aion-é ebből a szemszögből kiforrottabb.


ami a pw-ben van és a wow-ban nincs:

- guild alapú bg-k: a klánok területeket foglalhatnak el a map-ból, amiért pénzt kapnak. a klánoknak 3 szintjük lehet.

- kidolgozott harc a levegőben.

- sokkal átfogóbb karaktertervezés, ruhák testreszabása, fejlesztése

- nagyon változatos karakterek (ezen nem csak azt értem, hogy van warri, tank, mage, stb, hanem fajokon belüli azonos kasztú karakterek közt is nagy a különbség. pl a werefox mobot idomíthat, fejleszthet, az alapkasztját is különböző irányokba lehet fejleszteni)

- ingyenes

- sokkal tágabban kihasználja az mmo-k adta lehetőségeket, de ez több kisebb bugot hozhat maga után.


a wow a pwi-hez képest szűk keretek között hoz egy bizonyos színvonalat, de azt szinte kifogástalanul.


az aionról nem sokat tudok, de biztos, hogy legalább olyan jó, mint a wow, ha megérte nekik ingyenessé tenni.

2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az előző vagyok, a pw-hez még hozzátenném:


A poén a játékban: tudsz házasodni, aminek (ha jól tudom) különösebb értelme nincs, de naggggyon beteeeg :D

és persze 1000 féle mount, ami kúszik, úszik, fut, repül, vagy éppen a hátadon formál meg szárnyakat.

2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

előttem írták:

"WoW , mert amig a másik 2vel öszesen játszanak talán ugy annyian hogy ingyenes..."


ez egyrészt nem igaz, másrészt meg NEM az határozza meg a játékélményt, hogy hányan játszanak vele.

2012. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondtok amit akartok , mind a 3at probáltam .. a pw ugy ahogy elment az aion szép meg minden de kb 0.

Maradtam a wownál azótais :D

Nekem ez jöttbe és hogy 30millió pw-s van azt nemcsodálom mert van 25fajta része (pwi , boi ..)

2012. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze a wow is nagyon jónak számít, külön elismerést érdemel, hogy egy 11 évvel ez előtt készült alapjátékra épül (ami azért eléggé megköti a kezét). ennek ellenére színvonalban tudott maradni, és még legalább 3-4 évig maradni is fog, így mindenképp beírta magát a játéktörténelembe.
2012. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hycker válasza:

a pwnek semmi koze a boihoz szvsz. jelenleg 3 eve fejlesztek PWt es kb jovohetig tudnam sorolni a featureoket, de valaki emlitette a hazassagot aminek igenis van ertelme.

-adott idoben a hazasodott felek tobb expt kapnak ha egyutt grindelnek

-marriage quest ami bitang sok exp + item

-eleg ilyen kuldi megcsinalasa utan speci skill

-hazzassagi event amire annyi embert hivsz meg amennyit akarsz (voltam olyanon ahol tobb mint 200 jatekos volt)

-van ertelmesen fejlesztett magyar szerver (npulse), ami ellentetben az aionnal es a wowal nem egy szaros unstable emulator hanem az EREDETI szerverfileok

2012. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!