Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek (lent)?

Mit tegyek (lent)?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Starcraft2 őt telepítettem ,updateltem de akár hányszor elindítom kiírja hogy "Starcraft 2 requires a patch. Would you like to download and install the patch now?" értem mi a baja ,hogy mit akar telepítettem amit kért vagyis updateltem minden,elindítom ugyan ezt írja ki .Rákerestem az interneten de csak angol nyelven találtam rá problémára de ott sem jártam sikerrel mert hát nem nagyon tudok angolul.Kérlek segítsetek.Most ist patchel de most az erőrelátható idő kb 4 óra,vagy 2 vagy 46 perc,azt sem tudom mihez kezdjek .

2012. márc. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem jol crackelted

probaltad net nelkul elinditani?

2012. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Net n;lk-l is probaltam de most szépen elindult csak az a baj,hogy kéri a battlenet regisstraciót.
2012. márc. 31. 07:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!