Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék XBOX 360at venni!...

Szeretnék XBOX 360at venni! De melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még csak tervezgetem, hogy Xbox 360-at szeretnék venni és eladnám a mostani Wiimet. Eddig láttam 120GBos és 250GBost, de egyszerűen nem tudom eldönteni melyik legyen.. mivel hogyha meglesz akk szeretném flasheltetni és majd rátenni a merevlemezére a letöltött játékokat! Mégis melyiket válasszam? Nektek melyik van?
2012. márc. 27. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
NE FLASHELD! szétb*szod a gépet ráadásul csökken is az értéke,lebannolhatnak és mehet alkatrésznek a pénz! NE flasheld!
2012. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző te baromságokat beszélsz. Lassan másfél éves 4gigás FLASHELT Slimemnek semmi baja. Ráadásul ha a Slimmel 3 ledes probléma van akkor valami nagyon ócska gyártmányt fogtál ki mert a slimnek szinte lehetetlen 3 ledet kapnia.


Ja és az is baromság hogy ha flasheled mehet alkatrésznek.

Velem volt ilyen.


Felmentem livera (a h*lye fejemmel) és lebannoltak. Megoldás---> Újraflashelés. Nem veszik el archivement se a profilod. Bár drága mulatság az újraflashelés (átlagos 8.000-10.000 forint között van de vannak olyan helyek ahol még drágábbak).



Most hogy ezt elmondtam jöhet hogy melyiket vedd:


A 120GB-s valószínüleg olcsóbb de a 250GB-s jobban megéri:

- Nagyobb a tárhely

- Halkabb


Ha jól tudom csak ez a 2 előnye van meg még van egy másik nagy előnye de arra nem emlékszem.

2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a LIVEot ha flasheltetitek. Pedig az az igazán jó az xboxban. Fuckoff.
2012. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Asszem akkor a 250GBost keresek!
2012. márc. 27. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is 250-eset vegyél!nekem is az van és nagyon meg vagyok vele elégedve.bármit is teszek rá vagy töltök le a tárhelyre nem kell figyelni:))
2012. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!