Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? ( lennt infó )

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam az elmúlt napokban, hogy mostantól már csak 1 gépet fogok használni ( úgy értem hogy van egy ps3-mam és egy pc-m ) amiket eddig játékra használok. Most az lenne a kérdés, melyiket lenne érdemesebb befejezni? Vegyek mostantól inkább ps3-ra játékot? Mert bennem már sokszor megfordult, hogy szinte minden játékot megveszek mindkét platformra. Ti mit ajánlotok nekem?
2012. márc. 1. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már az anyagiak nem okoznak gondot és minden játékot megveszel,mind a 2-re,akkor szerintem PC.


A PS3 ugyan kényelmesebb,nem kell bővíteni,nincsenek kompatibilitási gondok meg hasonlók.És van pár exklúzív cím ami egész jó mint az Uncharted,KillZone.


De egyszer a PS3 ideje lefog járni,nem adnak ki rá több játékot az új PS-en pedig nem biztos hogy futni fognak a PS3 játékok ha netalán nosztalgiázni támad kedved.Ott állnak majd hegyekben a használhatatlan PS3 játékaid.Vagy ha elis romlik a PS macerásabb javítani,javíttatni.


A PC-n legalább több generáció is elfut.Persze azon is lassan kompatibilitási gondokba ütköznek a régi játékok,de akkor sem olyan tempóban mint egy konzolon generáció váltás esetén.A Windows7 véleményem szerint az új XP.Hosszú évekig az első számú Windows verzió lesz az otthonokban ezért hosszú ideig régi és új játékkal egyaránt tudsz majd játszani rajta.Tovább mint konzolon.Ha pedig elromlik valami könnyen lehet javítani,cserélni.


És meghibásodás ritkábban történik a PC-ken mint a konzolokon.Az én PS3-am másfél évig bírta.Előtte a PS2-m szintén csak egy évig kb talán 9 hónapig.Valahogy így.A PC-m már megvan már több mint 5 éve.


Igaz a PC-re költeni kell időnként ha maximum grafikán akarsz játszani,de a PS3 ideje is egyszer lefog járni és a játékok grafikája gyengébb lesz mint PC-n.De PC-n legalább van rá esélyed hogy bővítsd jobb grafikán játsz.Viszont hogy mennyit költesz rá az csak rajtad áll,ha azonnal a lehető legjobb grafikán akarsz játszani,persze sokba kerül a PC.De ha türelmes vagy megelégszel a gyengébb grafikával is ami még mindég jobb lehet mint adott konzolon,nem kerül olyan sokba.Már ha ez számít.Mondjuk nem tudom mégis milyen szempontok alapján akarsz dönteni.

2012. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hoszzú választ :) Végülis én csak azért kérdezem, mert eddig mindig megvettem a játékokat PC-re és PS3-ra is, de úgy érzem, hogy feleslegesen adok ki egy játékra 28 ezer forintot azért, mert megveszem PC-re meg PS3-ra is. Most csak egy baj van. Az, hogy leginkább több haverom PC-n van, és hát vannak olyan játékaim, amivel inkább PS3-on játszanék. Szóval ha most így figyeljük, akkor azt kell mondjam, hogy a barátaim miatt kell a PC-re megvenni, a saját szórakoztatásomra meg PS3-ra, és ezt szeretném valahogy egyesíteni :D Igaz élvezem PC-n is, de valahogy pl a Battlefield 3 se indul el a gépemen, pedig a minimális rendszerkövetelmény megvan. Meg a jövőben jönnek ki újabb játékok. Assassin's Creed 3, meg Ghost Recon Future Soldier. Félek, hogy ezért úgyszint kiadok 14-15 ezer forintot, de pluszba még talán 50 ezret is, mert kevés neki a rendszerkövetelmény, szóval megint ott vagyok , ahol elkezdtem :/
2012. márc. 1. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

én inkább a pc-t ajánlom,azzal többmindent lehet csinálni,ráadásul nem kell blu-ray lemezt venni egy-egy játék kiírásához(ha torrenten szeded a játékokat)

.

2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de miért,nem tarthatod meg mindkettőt,vagymi?
2012. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PC-re csak egyszer kell kiadnod azt az 50 000-et de ha továbbra is megveszed mind a 2-re a játékokat akkor ennél többe kerül.Legalábbis azt mondod hogy nem ritka hogy egy játékért kiadsz 28 000Ft-ot.


Ekkora kiadást én nem vállalnék egyetlen barátomért sem.

Ők se értem.Az oké hogyha mondjuk egy vagy több haverom a CoD-ot tolja multy-ban PC-n és ezért én is megveszem PC-re hogy csatlakozzák hozzájuk,de hogy minden játékot csak azért mert ők is játszanak.Semmi esetre sem.


A te barátaid mennyit áldoznak rád?Vettek már PS3 játékot csak mert te azon játszol?Vagy mindég csak te alkalmazkodsz hozzájuk?


Ha a PS3-on jobban élvezed a játékokat akkor használd azt.

Ha fontosabb hogy a barátaid miatt PC-n játsz akkor bővítsd a PC-det és használd azt.


Döntsd el melyik a fontosabb de ez felesleges amit most csinálsz jól érzed.

2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!