Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A cs1.6 ban mennyivel segiti...

Mucu55 kérdése:

A cs1.6 ban mennyivel segiti a játékot a steam?

Figyelt kérdés

pontosan mi az a steam mennyivel segítit a játékot és mennyibe kerül??

és vmi jó fülest ami bevált márkát kérekkk :)

és ezek a cuccok mennyivel segítik a játékot??



2012. márc. 24. 19:02
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
köszi midenkinek ment a zöld kéz aki válaszolt :)
2012. márc. 31. 13:21
 22/34 A kérdező kommentje:
ésha pl letöltöttem vagy megvettem ..... megvan a CD-key akkor utána mit kll tennem hogy "beüzemeljem"?? :)
2012. ápr. 3. 22:15
 23/34 anonim ***** válasza:

Steamen be tudod írni a cd keyt.

Pontosan nem tudom hol, de megtalálod.

Ha mégse akkor írj :)

2012. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Letölteni nem tudod a cd key-t.
2012. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha le lehetne tölteni, akkor kicsit több lenne a steam-es, nem ? :))
2012. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
:D ja h akkor ugy h ha megveszem amit mutatta kalőző oldalon ..... akkor onnantol hogyan tovább ? :)
2012. ápr. 4. 15:14
 27/34 anonim ***** válasza:

Írom :)


Szóval letöltöd a steam nevű programocskát innen: [link]


Majd feltelepíted. A telepítés legvégén kérdi, hogy van -e már steam fiókod vagy nincs? (angolul)

ha nincs akkor a "create account"-ra katt. Majd kér egy email-cimet, felhasználó nevet jelszót. Ajánlanám hogy az email cím g-mail-es legyen, mert citromail-el meg a freeamail-el nem jön ki, meg hát ugye azok alapból gagyik, késik a levél stb...

szval ha ez megvan kész a fiók, lépjél be steam-be. mint msnbe vagy akárhova máshova szoktál. Felhasználónév,jelszó belépés..


Majd felad egy ilyen ablakot:

[link]


Csináld, ahogy berajzoltam a képen. Onnantól, megint adja magát.. mint egy sima telepítés next-szabályzat elfogadás-cdkulcs beírása-next-finish- és asszem ennyi. De ha nem megy, irj nyugodtan itt, vagy privát üzenetet, aztán segítek bővebben.

2012. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

jah és mucu, találtál már magadnak nevet ? :PPP

Láttam a másik kérdésedet. :D

csak mond hogy nincs benne az, hogy pro, vagy killer, mert ezektől frászt tudnék kapni XD

2012. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
HuN PrO hL Tx 2 xD nem tom meg mindig mi legyen mert elég szar ötletek adtak :D egyenlőre ez marad :D
2012. ápr. 6. 13:31
 30/34 A kérdező kommentje:
jah és akkor azon uton megyek amit irtál akkor mikor kell fizetni vagy mikor kéri és azt banki átutalással vagy hogyan ? :)
2012. ápr. 6. 13:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!