Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik számítógépes játék ez?

Melyik számítógépes játék ez?

Figyelt kérdés

Régebben talán windows alapjátékai között találtam egy olyan játékot, ami emlékeim szerint talán űrhajós lövöldözős volt. Színes fénnyel kellett fölfelé lőni "színes téglákat" és ha sokat eltaláltál, akkor extra hanghatásként bemondta, hogy "combóóóó", és "megacombóóóó" :))

Tudom, hogy értelmetlenül fogalmaztam, de aki játszott vele, és tudja melyik játékról van szó, akkor ő erről a "combóról" érteni fogja :) Szóval a játék neve érdekel! :)


2012. márc. 6. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Még vmi eszmbe jutott: Ha sokáig nem találtad el akkor átváltoztak kővé, vagy halálfejjé, és akkor vég tért a játék. Az volt a cél, hogy az összeset ki kellett lőni.
2012. márc. 7. 12:54
 2/9 anonim ***** válasza:
A leírás majdnem mindenben a Bejeweled (vagy dejeweled) tipusú játékokra is igaz. Van belőlük egy rakat. Talán a Jewel Quest volt? Nem lövöldözni kell, hanem cserélgetni a kavicsokat. Ha 3 egymás mellé kerül akkor kipukkannak és a felette levő kavicsok lejjebb esnek. Ha 4 vagy több kerül egy sorba akkor jön ilyen combo-mega-giga-combo beszólásokkal némelyik verzióban (+ speckó kavicsot/bombát kaphatsz valamelyik verziónál). Ha sokáig nem csinálsz semmit, akkor átmegy gránitba/kőbe néhány drágakő és nem mozdítható el. Valami ilyesmi lehetett a halálfejeknél is...
2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem ez az, de köszi. Alulról lőni kell felfelé színes téglával rá kell építeni a többi színes téglára, és ha több összeér akkor szétmegy és az a jó. Vmelyikben csillag van, az még több pontot ér, egyre több szín lesz a végén, ahogy magasabb pályára érünk. És az a cél, hogy eltüntessük mindet
2012. márc. 7. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Arkanoid Spaceball.
2012. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez már hasonlit rá, de nem ez az :(

Igazából nem golyóval kell lőni, hanem tulajdonképpen a színes téglákat egyenként az azonos színű téglára kell építeni(rálőni)és akkor ha sok azonos színű találkozik, eltűnik a téglaoszlop. Ha sokáig nem találom el, akkor meg talán kővé, vagy halálfejjé változnak és akkor szívás :) Várom még hátha vki ráismer :)

2012. márc. 8. 22:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Senki?????????????????????? :((((((((((((((((((((((
2012. márc. 11. 09:56
 7/9 Szandi9028 válasza:
Asto Pop :)
2012. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandi9028 válasza:
2012. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen, ez volt az kedves utolsó ! :) A többieknek is köszi.
2014. jan. 17. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!