Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul el a Sims 3 házikedv...

Nokedli007 kérdése:

Nem indul el a Sims 3 házikedvenc amit letöltöttem a BIGTorrentről. MI lehet a baj?

Figyelt kérdés
EMBEREK!Kérlek titeket 12 éves vagyok nem annyira értek a játék telepítésekhez!Béna vagyok bevallom.Felhívtam a 23 éves barátnőmet h jöjjön át és segítsen!Ő valami Total Commander programmal rakta fel a játékot.Sikerült feltelepíteni elindult a játék de aztán a sims kiírta h ˝nem vagyunk benne biztosak hogy tulajdonodban van a sims 3 lemeze...˝ akkor kiléptem és rájöttem h már föl van telepítve a játék ha az alapjátékot indítom el ugyanúgy lesznek benne állatok.Így hát rákattintotam az alapjáték, beadta az indítópanelt rámentem a játék indítására és az indítópanel csak az NDÍTÓPANEL lefagyott.VALAKIT NAGYON SZÉPEN KÉREK SEGÍTSEN TELEPÍTENI LEHETŐLEG OLYAN AKINEK FUT A JÁTÉK!!!HA segít NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!Már vagy egy éve csak azt várom h játszhatsak vele és ez az az egy oldal ahol fent van!!!VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!!!!!!
2012. jan. 2. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondhatom nagyon nagy jutalom egy köszönet egy lopott játék telepítéséhez... szégyelld magad
2012. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Manapság ki az az állat aki megveszi több 10ezerért ezeket a játékokat? Akik megtehetik. Másnak meg marad a kalózkodás. Töltsél le egy másik verziót, és az talán működni fog. Vagy lehet hogy a gépeddel van baj.
2012. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12 évesen 23 éves barátnő? melyik mesébe álmodtad ezt? xD
2012. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
12 évesen 23 éves bnőő MUHAAHAAAAA de low csira vagy
2012. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na idefigyeljetek!Ha nektek fáj h van egy 23 éves haverom és biztos van nektek is e év körüli beka****játok!Bár szerintem beszari kis férgek vagytok mert bezzeg nem írtátok ki a neveteket!És nem kérek vissza hülye válaszokat!

ACABMészy véletlenül mentem rá a nem hasznos válaszra igenis hasznos a válaszod sorry.

2012. jan. 3. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

FAIL!!! :D

De komolyan ha "nem tudod" megvenni (és ne jöjjön a kifogás, ha netre meg a villanyszámlára van, akkor erre is!), akkor inkább lopsz? Nem az én dolgom, de mivel jogállás szerint fizetős ez a játék, ezért ha lebuksz, akkor fizethetsz (aminek kicsi az esélye, mert nem sokan buknak le), és ráadásul a kiadó is bukik rajta jó sok pénzt.

2012. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
El vagy tájolva a fogalmakkal látszik hogy 12 éves vagy! :D Fiúként a barátnő szó azt jelenti hogy együtt vagytok a haver pedig azt hogy ismerősöd de az ég világon semmi közötök egymáshoz most döntsd el hogy melyik :) bár nagyon csodálkoznék ha a barátnőd lenne :D
2012. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a géppel van baj mert én is ugyan ezzel küzdök még mindig nem tudom mi bak lehet az alapjáték elmegy de ez már nem :/
2012. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is lefagyott már, lehet hogy a játék alapból hibás, mert rengeteg embertől hallottam, hogy gondok vannak vele.



Egyébként, most komolya ilyeneken vagytok leakadva, hogy 23 éves haverja van??? Hagyjuk már... A másik meg hogy letöltött. Hát ne haragudjatok, de hülye az aki inkább megveszi, mint letölti. Ráadásul nagyon kicsi az esélye annak, hogy lebukik. De ha nektek ez fáj, akkor költsetek csak rengeteg pénzt játékokra, míg mi ingyen játszunk vele ;) Jó szórakozást!!

2014. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!