Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3-ban valamilyen kóddal...

A Sims3-ban valamilyen kóddal vissza lehet állitani, h felnőtt legyen a sim?

Figyelt kérdés
elkövettem egy oltári nagy baromságot, vettem egy szulinapi tortát a simemnek a lakodalmára, hátha avval lehet kinyilvániitani, h házas...de sajnos ez nem jott be:( idős korra változott, és szeretném visszaállitani felnőtté...ha már lehetséges...van olyan csaláskód amivel vissza lehet állitani??melyik az???google-n már megnéztem, de nem találtam csak technikai kódokat, h le lehet lassitani a simet, h lassabban mozogjon meg a képernyővel kapcsolatos kódokat...köszi a válaszotokat
2012. febr. 22. 22:00
 1/4 Almapeti ***** válasza:

Nyomj ctrl+shift+c előjön a consol írd bele:

testingcheatsenabled true

tartsd lenyomva a shift-et és kattints a simedre és válaszd a sim szerkesztése a családkészítőben és az alapbeállításoknál állítsd olyanra amilyenre szeretnéd a korát. ;D

2012. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszonom,megmentetted a játékom:)
2012. febr. 24. 12:27
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem csak a sim jellemvonásainak megváltoztatását, a sim kedvenc zenéjét, és a életszakaszváltását dobja ki...az életszakaszváltásra rákattintottam, és meghalt...de nem mentettem el, ugyhogy még él...idős korral...
2012. febr. 24. 13:03
 4/4 anonim válasza:
sajnos ez amit az előző kommentelő írt, csak akkor jó, ha megvannak a szükséges kiegészítők (asszem az állatos)...szóval nem lehet :((((((((
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!