Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud GTA Vice City-be...

Valaki tud GTA Vice City-be olyan kódot vagy trainer-t amivel megnyerhetek egy küldetést (amit Google ad ki kód: JOBDONE, NOMISSION és FINISH, azok nem működnek :/ )?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
A The GTA place-n vannak jó 99-100százalékos mentések. tölsd le azt ,egyébként a helikopteres nekem előre sikerült,a lov e fist-est meg 4-edszere vittem át de a malibu club küldeéseinél az autóversenyzős a legszopatósabb,nekem is 2 óra kellet hozzá
2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hát én a Malibu-t még nem vettem meg

a Love Fist-et ma megcsináltam (végre)

a helikopteres majdnem sikerült (4-ből 3 dinamitot leraktam) de lejárt az idő >:(

elég bosszantó

még a Dildo Dodo-t próbáltam meg de hamar ráuntam

2012. febr. 12. 21:26
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
jah tényleg, a malibus autóversenyzős tényleg kemény lesz... eléggé szopatós :D én majdnem szétvertem az akkori laptopom xD
2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
XD hát engem is ki tud hozni a sodromból ha nem megy egy játék
2012. febr. 13. 19:53
 15/23 anonim ***** válasza:
nekem vérnyomásproblémáim voltak, azóta gyógyszert kell szednem, h elmentem a dokihoz... ne félj, mostmás játék nem tud felidegelni :D inkább szép nyugodtan kinyomom :)
2012. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Hallod magyarosísd ki a játékot ott könyyeb lessz,a dildo dodónak meg annyi a titka hogy a rally pálya felet kezded ea repülést,youtubon fent is van róla egy videó.Hát hallod én a 10-dik próbálkozásnál födhöz basztam a billentyűzetem xD
2012. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
az a dodós tökjóóóó :D annyira élvezetes! én csomószor az utolsó előtt buktam el. xD
2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hát köszi a segítséget skacok :D

amúgy ma végre megcsináltam a helikopterest (rájöttem hogy a Q-val és E-vel tudok forogni XD)

ment mindenkinek a zöld kéz :P

2012. febr. 15. 23:07
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, ha megveszed a malibut szólj mert a legutolsó küldetésben bankot kell rabolni amihez tudook pát trükköt,meg ha nagyobb páncélt/életet akarsz akk a páncélhoz meg kell csinálnod 12 rendőr küldetést amihez a PANZER kód jó,mert ezu kidob neked egy tankot,amivel vígan szétverheted őket.Az élethez pedig 10 pizza kiszálítást kell megcsinálnod.És ha a játékotteljesen végig szeretnéd vinni akk meg kell csinálni mind a 100 ugratást(neten van róla pár jó kép) megszerezni 100 rejtett csomagot(ez is fenn van neten,egyébként elégéé jó ajándékokat kapsz 10 rejtet csomag megtalálása után,90-nél a vercetti rezidenciához kapsz egy helikoptert ami vizen is megy 100n-ál meg egy katonai helit.A hotring-ot is meg kell csinálni, az épületek küldetéseit is,autóversenyezni is kellesz. ÚGhogy kellemes egy hetet a játékhoz míg végig viszed
2012. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

a malibuból már az összeset megcsináltam :D

de hogy lehet pizzakiszállítós küldetést :O ?

2012. febr. 21. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!