Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud GTA Vice City-be...

Valaki tud GTA Vice City-be olyan kódot vagy trainer-t amivel megnyerhetek egy küldetést (amit Google ad ki kód: JOBDONE, NOMISSION és FINISH, azok nem működnek :/ )?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy 100%os mentés tud segíteni és berakod a megfelelőt! amúgy melyik küldetésnél akadtál el? hátha tudok tippet adni...
2012. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát a motorversenyes küldetéssel szívtam egy darabig aztán olvastam egy jó tippet ami bevált így megtudtam csinálni

ami sehogy sem akar sikerülni az az a küldetés amikor egy kis helikopterrel kéne dinamitot elhelyezni egy épület különböző pontjain (a benzines hordókra)...

2012. febr. 10. 23:49
 3/23 A kérdező kommentje:
ja meg amikor a Love Fist kocsiját kell vezetni a detonáció elkerülésével az se megy ...
2012. febr. 10. 23:50
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

hát ezekre nem tudok jó tippet adni! az a helikopteres a legszivatósabb, annak gyakorlás a lelke! de előbb utóbb belejössz, hidd el! szerintem elsőre mindenki azzal szív a legtöbbet :D

a love fist-hez meg annyit tudok javasolni, hogy amikor elindulsz, egyből menj ki arra a hosszú egyenes útra, ami levezet a kikötőig... ott aztán majd szépen vissza tudsz fordulni és nem kell a kanyarokkal szenvedni, mert az vesz el legjobban a sebességből.

2012. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

oké köszi

én a Love Fist-nél azzal próbálkoztam hogy a reptérre mentem ki és ott a reptér körül próbáltam körözni de az első kör után vagy ütköztem vagy valami volt és elszúrtam :/...

2012. febr. 11. 00:49
 6/23 A kérdező kommentje:
amúgy kb. hány percig kell vezetni ott?
2012. febr. 11. 01:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
húú, azt most nem tudom... de kb másfél 2 perc... egy párszor már végigjátszottam és az alapján amit írtam, h kimentem a hosszú egyenes útra és vissza... hát úgy visszaúton már meg is lett oldva a probléma.
2012. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

oké köszi

mondjuk az is zavaró hogy ezeken a küldetéseken semmilyen kód sem segít

a motorosat is egy YouTube tipp alapján tudtam megcsinálni

2012. febr. 11. 11:37
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
hát benne van a pakliban, hogy egyre nehezebb a játék :D ezért GTA! én az összeset mindenféle csalás nélkül vittem végig és olyan jó érzés volt :D biztos vannak nálam profibbak is... de ettől függetlenül a GTA a kedvencem! :) bár lehet h én vagyok a maradi, de a 4 nekem már nem jött be annyira :/
2012. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
:) na hát én néha alkalmazok itt ott kódot ha már tényleg nagyon nem megy
2012. febr. 11. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!