Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban össze akarok házasod...

Skyrimban össze akarok házasodni Lydiával. Hol találom meg? (ps3)

Figyelt kérdés
Már beszéltem a pappal és vettem tőle egy nyakláncot. Lydiával még nem találkoztam egyszer sem. Ps3mon játszok.
2012. febr. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A fő küldetéssorozatban szerepel, őt adja melléd a whiteruni Jarl, miután megölted az első sárkányt. Ha megveszed a whiteruni házat, akkor odaköltözik.
2012. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Lydia ott van Whiterunban. A van házad akkor ott, ha nincs, akkor a jarl palotájában. Nem lehet kikerülni,mert a 3. főküldetésben automatikusan megkapod, amikor thane leszel. De amúgy nem vagyok benne biztos, hogy őt feleségül lehetne venni, legalábbis pc-n a programkód nem engedi, át kell írni a konzolban, de mivel ezt ps3-on nem tudod megcsinálni, ott szerintem nem lehet feleségül venni.
2012. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát igen a főküldi során mikor megöltem a sárkányt tényleg adott valakit...De gondolom hogy már meghalt a harcaim során, mivel már van házam whiterunban. És egyébként hogyan udvarolhatsz(ha lehet ilyet) egy lánynak?Nekem nem hoz ki ilyesmi lehetőséget, ha valakivel beszélgetni akarok..
2012. febr. 11. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Kell hozzá egy Mara's Amulet nevű tárgy, amit viselni kell beszélgetés közben.
2012. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jahh hogy viselnem is kell..Köszi:D
2012. febr. 11. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha rajtad van a nyaklánc és udvarolgatsz de csak akkor lehet ősze házasodni ha megcsináltad a küldieit a csajnak én Aléával vagyok együtt.
2012. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!