Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban hogyan lehetsz...

Skyrimban hogyan lehetsz 100+-os valamiből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, 100 a max
2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De lehet valahogyan, és akkor zölddel írja ki a számot.
2012. febr. 6. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Console-lal esetleg moddal.
2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt úgy, hogy valami cucc ami rajtad van feldobja azt a tulajdonságot (gyűrű, nyaklánc, páncél, stb)
2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
NA igen valami ilyesmire gondoltam!De olyan gyűrűt vagy nyakláncot hol lehet szerezni?Valami enchant van rajta?Köszi a választ:)
2012. febr. 7. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen enchant van rajta, ezeket írja a tárgylistában, hogy milyen tulajdonsága van az adott cuccnak (pl: +12% one-hand weapon damage, meg ilyesmik). Meg a shrine-ok is adnak még ilyen plusszokat, tudod az isteneknek/daedráknak van ilyen, általában templomban vagy egy kis oltár, ami blessinget ad, ezek között lehet még olyan, ami feldob valami értéket.
2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudnál linket küldeni ezekről a shrine-okról?Még nem találkoztam ilyenekkel a játék során.
2012. febr. 8. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából wikipedia tele van skyrim infoval. De pl van egy Whiterunban a Talos szobornál, a piactér mellett, ahol szónokol a csávó. Ilyen kis bizbaszok.
2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jahh tudom mire gondolsz? De nekem az csak eltörli a betegségem. Az nem erre van? Honnan tudom, hogy melyik skillemet emeli fel?Bocsi:S:D
2012. febr. 9. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is főleg arra használtam, hogy eltörölje a betegséget, de adnak bónuszokat is. Ezt csak úgy tudod megnézni, ha aktiválsz egyet, majd a magic menüben a powers (ebben most nem vagyok biztos), megnézed milyen változók vannak rajtad. Ott, ahol a betegségeket is kiírja.
2012. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!