Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban kéne segítség...

Skyrimban kéne segítség enchantolásban?

Figyelt kérdés
Ugye ha meg akarsz tanulni egy új enchantot akkor disenchantolni kell.És én múltkor egy 10-es fire damage-et disenchantoltam.Viszont most találtam egy olyan fegyvert amin 20-as a fire damage, de nemtudom ezt megtanulni, mert már egyszer disenchantoltam egy firedamage-et.Hiába rakom rá a 10-eset egy fegyverre, utána se megy..Ráadásul útközben még perkeket is vettem enchanthoz.Mit tegyek hogy a 20-asat tudjam rárakni egy fegyverre?
2012. jan. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyobb kristályokat kell venned/lopnod/szerezned...

Minél nagyobb annál nagyobb a bónusz

2012. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ájron válasza:
Az hogy mekkora a sebzés mikor disenchantolod, az mindegy, a hatás fajtája a lényeg. onnanntól tényleg csak a soul gem mérete szab határt. no meg a skill level. :-D a dragonsreach nél van egy varázsló, tőle lehet venni grandsoul gemet is.
2012. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh megvilágosodtam:Dköszi a válaszokat:)
2012. jan. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!