Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam segítség?

László22 kérdése:

Steam segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok most egyet nem értek, letöltöttem most egy ingyenes játékot a steamen, Dark Messiah Might and Magic Dedicated Server. Most ehez kell az eredeti játék is vagy ezt lehet nélküle játszani mert nem indul el semmi sem. Érdekelne várom a válaszokat. Köszi.
2012. jan. 26. 15:16
 1/4 Queasy ***** válasza:
Ahhoz kell a játék is, azzal amit leszedtél csak szervert tudsz hostolni játékon kívül mások számára.
2012. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egyedül nem is tudok játszani? Csak csapatban?
2012. jan. 27. 12:26
 3/4 Queasy ***** válasza:
Te sehogy sem tudsz vele játszani, mivel nincs mivel (játék) felcsatlakoznod. Ez csak egy eszköz, hogy másoknak biztosíts online játékot.
2012. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De megvan a játék azért is érdeklődöm mert akkor felteszem, nagyon jó kis játék, csak azt hittem egy host-ot add hogy felcsatlakozzak egy serverre ahol tudok játszani újabb részekben vagy csapatostúl, így már tudok vele játszani vagy ez csak mások számára érhető el? Bocsi de nem értem még csak most ismerkedem a steam-el és vannak még kérdéseim.
2012. jan. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!