Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unchearted 3 multiplayer trófea?

Unchearted 3 multiplayer trófea?

Figyelt kérdés
Unchearted 3 multi trófeát szeretnék megkapni split screenbe ,mert nincs online kódom . A coop multira meg adta a trófeát viszont a competetivere nem . Mit csinálhatok rosszúl vagy hogyan kéne csinálnom ? (van két darab controllerem ).
2012. jan. 9. 16:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem itt az a baj, hogy a kérdező egyenlőségjelet tesz a coop és a splitscreen közé. Pedig ez nem igaz. Coop-ot is lehet ugyanúgy online játszani akár idegenekkel együtt, de attól még nem lesz competitive. A competitive multi az, amikor lobbiban összegyűlik 8-16, akármennyi emberke, és tolják a deathmatch-eket, CTF-eket, stb.
2012. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
most is ugyanazt írod te nagyon kretén vagy :D
2012. jan. 15. 07:33
 23/28 anonim válasza:

te 64 % os te nagyon szánalmas egy f@sz vagy tényleg ugyanazt írogatod és nem tűnik fel nem hiszem el b@zdmeg ááá valaki ölje meg ezt az életképtelen gyökeret , mert nem bírom figyelni.


74 % os te meg félre érted sehol se utal arra a kérdező ,hogy nem lehet online tolni coopot pont azt mondja lehet mindegyiket splitscreenbe tolni meg lehet mindkettőt neten akkor miért nem lehet megkapni mindkét trófeát splitscreenbe és hát érthető is a kérdés csak sajnos nem lehet mit tenni emberrel . Te meg 64 % os b@zdmeg járd újra a sulit első osztálytól , mert hogy ennyire nem fogod fel amit a másik ír és utána hisztizel is az valami hihetetlen nagyon felb@sz amikor ilyen embereket látok . Utoljó kis tizenéves kis p öcs vagy nem is kérdés ilyen hozzáállássa kret én

2012. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,de nem írom sehol , hogy ugyanaz a kettő , nem tudom hol olvastad 74 %-os ,de félre értetted .
2012. jan. 15. 07:39
 25/28 anonim ***** válasza:

#23


Utálom, amikor a hülyék hülyék, és ez miatt még engem néznek hülyének.


Na mindegy, én itt befejeztem, kérdésre már ezerszer válaszoltam, azon meg ne veszekedjünk, hogy kinek van igaza, mert a hülyék mindig biztosak magukban.


Én törlöm ezt a kérdést a megválaszoltjaim közül, tőlem irkálhattok amit akartok, én már úgy sem látom.

2012. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
hál istennek te kretén
2012. jan. 15. 12:33
 27/28 anonim válasza:
Kezdetnek jó ,de most a földről kéne kitörölnöd magad .
2012. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A JÓ ÉDES NAGYKÉPÛ ANYÁTOKAT MÁR!!!


Nem bírom ki, hogy ne írjak... a multis (competetive) trófeát csak akkor kapod meg ha van online passod. Ezt úgy teheted meg hogy vagy megveszed (de ez kb. képtelenség, mert egy tizenegykét éves értetlen f*sz vagy )vagy megkéred a haverodat hogy adja már kölcsön az accát 3 percre, amíg letöltöd róla a pass aktiválót. Ehhez meg ahogy elnézem, sík hülye vagy.

Üdv.

2012. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!