Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unchearted 3 multiplayer trófea?

Unchearted 3 multiplayer trófea?

Figyelt kérdés
Unchearted 3 multi trófeát szeretnék megkapni split screenbe ,mert nincs online kódom . A coop multira meg adta a trófeát viszont a competetivere nem . Mit csinálhatok rosszúl vagy hogyan kéne csinálnom ? (van két darab controllerem ).
2012. jan. 9. 16:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2v2, én értettem egyből, bár a végén szerintem is erős volt 64%-os stílusa, ezért adtam egy normális választ :D
2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy már egy ici-picit legalja stílusban válaszoltam, de gondolom pont szar napom lehetett.


És attól, mert a hülyék többségbe vannak nem jelenti azt, hogy nekik van igazuk.

2012. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
hát akárhogy is nézem én split screent kérdeztem hogy meglehet oldani és te kurv ára nem azt mondtad hanem hogy menjek fel netre amit nem lehet az én ucmal ,de te nem fogod fel . Egyszóval hülyes éget írtál és még fel sem fogod. kus s és pont .
2012. jan. 13. 06:57
 14/28 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg szar a felfogásod.


Írtam, hogy van a coop, ami splitscreen, és aminek nem co-op a neve, annak nem csak viccből adtak más nevet, hanem azért, mert az rohadtul nem co-op, "hanem a normál multi", amit még ha tudnál is splitscreen-be, akkor sem tudnál az online pass nélkül, de nem is lehet splitscreenbe nyomni.

2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
de lehet split screenbe tolni , látszik hogy full tudatlanságból össze vissza írogatsz . Szánalom ...
2012. jan. 13. 18:03
 16/28 A kérdező kommentje:
és split screenbe lehet online pasnélkül és ezt kérdeztem akkor mégse fogtad fel a kérdést .
2012. jan. 13. 18:04
 17/28 anonim ***** válasza:

Na jó, megint sikerült egy baromnak felb.szni az agyamat, folytatom az előző stílusomat.


Hol a francba írtam, hogy nem lehet splitscreenbe írni, te tudatlan, analfabéta retardált barom?

És hol írtam, hogy splitscreent nem lehet online pass nélkül írni?

2012. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
:D Ne haragudj kérdező, de most tényleg te vagy az, aki nem érti a másikat.
2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
"amit még ha tudnál is splitscreen-be, akkor sem tudnál az online pass nélkül, de nem is lehet splitscreenbe nyomni." fogyatékos retardált barom össze vissza írogatsz
2012. jan. 14. 19:56
 20/28 anonim ***** válasza:

Az meg arra vonatkozik, hogyha lehetséges lenne splitscreenbe tolni a competitive, tehát a játék úgy lett volna megírva, akkor sem tudnál az online pass nélkül, viszont nem is lehet a competitivet splitscreenbe játszani, mert Naughty Dog bácsi nem úgy csinálta meg.


Fogyatékos...

2012. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!