Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unchearted 3 multiplayer trófea?

Unchearted 3 multiplayer trófea?

Figyelt kérdés
Unchearted 3 multi trófeát szeretnék megkapni split screenbe ,mert nincs online kódom . A coop multira meg adta a trófeát viszont a competetivere nem . Mit csinálhatok rosszúl vagy hogyan kéne csinálnom ? (van két darab controllerem ).
2012. jan. 9. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nekem van isteni logikám, hogy erre csak én tudok következtetni, de ha van co-op trófea és co-op játékmenet, akkor nagy valószínűséggel a competitive az nem a co-op, hanem a normál multi.
2012. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Gondolom csak nekem van az a isteni logikám , mert azért írtam , mert valamiért nekem nem jött össze ebben a módban hiába játszottam le és gondolom valamit még bekéne állítani . hál Istennek úgy szólogatsz be ,hogy közbe kretén vagy . öröm a szívemnek .
2012. jan. 9. 20:23
 3/28 anonim ***** válasza:

Te ritka sötét hülye g.ci.

Tudom a választ, játszottam is vele, meg is van a trófea, le is írtam "rejtve" a választ, mostantól rohadj meg ha még vissza is pofázol.

2012. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ahha én vagyok a ritka sötét mikor nem fogod fel ,hogy mi a probléma :DDDDDDDDD Jól van gratulálok kretén és anyádnak szólogassál be úgy ,hogy hülyeséget pofázol .
2012. jan. 9. 21:28
 5/28 anonim válasza:

hihetetlen egy két válasszolónak mekkora nagy pofája van és még olvasni se tud , kretének ... ha nem fogtad volna fel azt írja a kérdező split screenbe meglehet-e szerezni nem pedig online multiba .Fogyatékos .



Egyébként szerintem nem lehet megszerezni úgy kedves kérdező ,de nem akarlak félrevezetni lehet valaki szerint lehet nekem csak online ment .

2012. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Na akkor jöjjön a mindent megválaszoló válasz, ami ugyan már le van írva, csak a körítés nem volt túl barátságos. Competitive multiplayer = online multiplayer. Tehát psn hiányában az nem fog összejönni. Amit amúgy nem is nagyon értek, hiszen a psn ingyenes, tehát annyi dolgod lenne, hogy bedugsz egy netkábelt a ps-be, és akkor tudsz online multizni.
2012. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
unchearted 3 hoz online kód kell , amit sajnos nem birtokolok mivel spanommal cseréltem kölcsönbe .
2012. jan. 9. 22:44
 8/28 A kérdező kommentje:
Egyébként kösz a választ ment a zöld kéz , bár kicsit szomorú vagyok furcsálom ,hogy coopra megadta splitscreenbe , gondolnám ahhoz net kell akkor na mindegy .
2012. jan. 9. 22:46
 9/28 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdező és még #5-ös sem fogta fel, hogy én mindent értettem, még a választ is leírtam, csak burkoltan, erre jött a kreténezés, mert valaki túl kretén volt felfogni amit írtam.
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Végülis 2 v 1 biztos nem te vagy a fogyatékos :DD
2012. jan. 11. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!