Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a World of...

Hogyan lehet a World of Warcraft-ban gyorsan, sok goldhoz jutni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan módszerről,hogy egyszerre belépnk 2 accountal egy számítógépről,és így valamit csinálunk és gyűlik a gold.Nagyon szépen megkérem azokat akik tudják árulják el ezt a módszert.Aki értelmes válaszokat ad felpontozom,aki meg gúnyolódik jelentem és lepontozom
2012. jan. 9. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
PM-ben megirtam :D
2012. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bembinó válasza:

"aki meg gúnyolódik jelentem és lepontozom"

Majd téged fognak jelenti ha kihasználsz egy bugot amiről én még nem hallottam bár én a bloodscalp-on játszom lehet máshol van ilyen :D Te melyiken ?

2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek ilyen kamu dolgok , ne dőlj be mindennek bugolni nem lehet , vannak komolyabb hacker teamek aki a szervert támadják meg úgy lehet . Lehet van rá még valami hack ,de szimplán bugolással nem megy , mert időközönként ment a wow szóval nem tudod kibugolni azt hogy mondjuk adsz valakinek goldot ,úgy hogy megkapja ,de te nálad magmarad .
2012. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1ső vok , Énis bloodscalpos vagyok mia aneved ? :D
2012. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!