Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi wowerrorom?

Miért van ennyi wowerrorom?

Figyelt kérdés

március óta játszok, szeptember elejétől december közepéig nem játszottam. eredetin vagyok, és már márciustól gyakran volt, de csak bizonyos helyeken. nem nagyon értek a gépekhez, de azt tudom, hogy nem jó a videokártyám, főleg a hűtése.. + túl jó a gépembe. bátyám elvileg vesz nekem újat, addig hogy tudnám csökkenteni az errorokat? december óta a nyári időszakhoz képest kevesebb van, whitespringben és swben van a leggyakrabban, tegnap egy quest miatt be kellett menjek egy barlangba, jó, ha fél perceket bírt, de végül is sikerült megcsinálni.. grafika teljesen low-on van, a hűtést nagyjából megoldottam, nem indulgat újra a gép, mégis kapom az errorokat, kb másfél hete.. ötlet?


+1: 51es paladin vagyok, hol tudnék új mountot beszerezni? elefántom van eddig, de már nem is emlékszem hol vettem :D köszi előre is


2012. jan. 8. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

de mit ír ki a wowerror?

mert abban a szövegben ott lesz a válasz...

2012. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!