Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy indíthatnám el a Minecraf...

Warboss kérdése:

Hogy indíthatnám el a Minecraftot felpatchelés nélkül?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy én egy elég régi fajta laptoppal rendelkezek (pontos adatokat ne kérjetek, abszolút laikus vagyok a témában). A helyzet az, hogy a Minecraft viszonylag jól fut, egészen addig, amíg az 1.7.3-as verzióig van fenn. De most egy jó ideje nem játszottam vele, és mikor nemrég felraktam, nem tudtam elindítani anélkül, hogy magától elkezdje felpatchelni, az 1.0.0-ás verzióra. Pedig a Force update, ki sincs pipálva!

Úgy csak a startmenüig indul el nekem a játék. Onnan sötét képernyő, várakozás, majd kidob a windowsba.

Próbáltam kijátszani úgy, hogy kinyomtam az internetet, hogy ne tudja honnan letölteni a patchet, de úgy el sem akarta indítani a játékot.


Előre is köszönöm a segítségeket.


2012. jan. 2. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tölts le egy 1.0.0-at,egy feltört verziót.
2012. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltört verzióval nyomom, mégsem jó :(
2012. jan. 2. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress (másik) minecraftsp.exe fájlt a neten.
2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nehezen, mert a minecraft .jar-ban fut.
2012. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balu00 válasza:
2012. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!