Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veteránabb játékosok segítségé...

Veteránabb játékosok segítségét kérném. Van 1 játék amivel régebben játszottam, de nem emlékszem a címére és akárhogy keresem nem találom. Valaki ráismer?

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül olyan 5-6 éve játszhattam vele, tehát a játéknak olyan 2002-2006 os kiadásúnak kell lennie, de nem kell ehez ragaszkodni ez csak az én becslésem. A játék stratégiai jellegű, felülnézetes volt, vagyis inkább fél felülnézetes, tehát olyan mintha az asztalt nem 90° os szögben néznéd merőlegesen, hanem kb olyan 70-80°-os szögből kicsit dőlten. a játékban főszerepben (csapattól függően) különböző színű "trutyik", de általában zöldek voltak, kicsit hasonlítottak a delma margarin figurájára :D. Volt a játékban egy kezdőhely, ahol termelődött ilyen kis szörnyike, és el kellett jutni a pálya másik végén lévő célba, vagy később le kellett győzni az ellenséges szörnyeket. eleinte könnyű a játék, de aztán nagyon bonyolult, kissé átcsap a logikai verzióba, mivel több ilyen szörnyet össze kellett dolgoztatni, és csak úgy lehetett megcsinálni a pályát. a pályán előre kijelölt út volt, tehát nem volt szabad játék, és különböző fegyvereket lehetett felvenni a szörnyekkel, mint pl.: kalapács, lángszóró.

még 1 valami ami megragadt :D amikor valamelyik csapat nyert, mindig mondott valami "alázó" szöveget angolul, az egyik ilyen a.: "We are the campions, you arehe loosers, haha..."

Ezt mind vékonykás gúnyolódó hangon.

Aki csak 1 kicsit is ráismer és van tippje írja le legyen szíves. Köszönöm.


2011. dec. 21. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!