Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hard Truck-18 wheels of steel...

Hard Truck-18 wheels of steel Gondom van! Régi játék tudom de aki játszott az pls help. Video kari hiba talán?

Figyelt kérdés

Elkezdtem jatszani a hard truck játékkal ismét mert régen nagyon tetszett "az élet 18 keréken" című verziója. viszont egy laptopra telepitettem amin már rajta volt régebben. most ismét rátettem de a szállítmányokat mikor fel kell venni ugyebár megjelenik hoyg mennyiért viszem el, hova , egyszeri vagy többszöri megbizás stb... na ez nekem nem jön be. megvan a kerete és a zöld háttere de a szöveg hiányzik!!!!! persze ha felveszem akkor a bal felso sarokban megjelenik és látom!. ez az egyik hiba a másik pedig az hogy a tááblákat is akkor kezdem el látni hogy merre is kéne menni amikor kb 20m-re vagyok tőlük:)

direct3d beállitásnál adódnak a gondok(régebben működött) viszont opengl-nél tökéletesen működik csak ott meg kellemetlen a néhai akadozása:/. directx10 vana gépen.

ötletek????

feltöltöttem egy képet az alábi linken. tehát a keret és a zöld háttere látszik de az "x-el" jelölt szoveg nem!!!!!!!

[link]

link:


2011. dec. 20. 23:14
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

csináltam egy képet a játékról! hat ez a gond :(

2011. dec. 20. 23:36
 2/2 anonim válasza:
próbáld meg úgy hogy telepítsd a direct 9.0-t mert van általában olyan is hogy túl erős a videó
2011. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!