Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vagy BF3?

Skyrim vagy BF3?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy teljesen más kategória a kettő,de nem tudok dönteni.Ki melyiket venné?
2011. dec. 18. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#8


Lehet, hogy semmi pluszt nem nyújt az eredeti verzió, de ez a játékok minimum 50%-ánál így van.

Aki eredetibe megveszi a játékot az nem azért veszi meg, mert az bármivel is jobb, mint amit le tudna tölteni, vagy mert nem tud honnan letölteni, hanem mert jobb érzés, hogy látja a polcon a játékot, meg így próbálja a 100%-ot kihozni a játékból.

És a kérdezőnek amúgy is PS3-ra kellett (bár ez csak utólag derült ki), szóval vagy minden játékot letölt, vagy mindet megveszi.


És hogy ne legyen 100% off:

kérdező, online pass-os a játék, beírtad a kódot?

Lehet az miatt van amit írsz.


Bár még nem multiztam vele, szóval nem tudom mi lehet a baj.

2011. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Működik maga a multi csak ritkán találok benne ellenséget.:D Meg a társaimat zölddel is meg kékkel is jelzi és ez idegesítő.:D
2011. dec. 20. 18:48
 13/19 anonim ***** válasza:
BF3
2011. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megvettem a Skyrim-ot is és nagyon jó.:D
2011. dec. 23. 21:57
 15/19 anonim ***** válasza:
SKYRIM!!!!!
2012. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ez a Skyrim a világ legrosszabb játéka!A b-zi vámpir egyet csap oda aztán hiába a páncél,már úgy nézek ki benne mint egy gáztűzhely annyi a vas rajtam,egy ütés a vámpirbácsitól közben még az energiámat is szivja!!!!!!!!!!! Mondhatom

nagyon kiegyensúlyozott játék teljesen egyenlő eséllyel indulunk harcba akárkivel!Egy nagy halom k*ka az egész, kivéve a grafikáját,a textúrák elég jók ,de viszont a karakterek..... hát irtógyász :DDD mint egy 2007-es játék!!!

2013. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Wao. Egy ember aki szerint nehéz a Skyrim. Te is nagyon mai generációs vagy... Az old-school Morrowindesek meg azért szidják a Skyrim-et, mert le van butítva és túl könnyű.
2013. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Aha nagyon egyszerű, kishawer!!!!

És ha azt mondod rólam hogy nem vagyok új generációs, akkor szivesen bevezetlek az informatika rejtelmeibe kisbarátom!!!

Egy játék igen is lehet nehéz noha nem netek kockáknak akik a skyrimot 150x kijátcccca 2 nap alatt :)! Tudok olyan játékot mutatni ami neked lenne nehéz!A másik az ilyen gépigényhez rakhattak volna egy kis grafikot is, 0 játékélmény 0 grafika,az meg hogy a karakter akivel mi vagyunk annyi kenyeret felzabáltatok vele ami egy csorda lónak is elég lenne de az életereje max félig tornázható fel! CSumi! :))

2014. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

16-os és 18-as hozzászólóknak vagy ha ua. akkor ....lónak:

Barátom, te nagyon egyszerű emberke lehetsz, ha a Skyrim neked nehéz akkor barbie babát a kézbe és játsz azzal. Kenyeret zabálhatsz napestig, de szerintem igyál inkább életerő italokat, rengeteget lehet találni és persze készíteni is. Te nem érted miről szól és hogy mit kell csinálni ebben a játékban!!! Vámpírral a játék azon szakaszában amikor még viszonylag sebezhető vagy nem is találkozik az ember, mikor meg már ellenük kell harcolni illő lenne táposabb fegyvereket és páncélt használni, valamint a karidnak is bírnia kéne. Ecsém...guglizz és okosodj, ha már az iskola hülyén dobott ki magából! (Ha meg még oda jársz, akkor ne játsz, inkább tanulj)

2014. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!