Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vagy BF3?

Skyrim vagy BF3?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy teljesen más kategória a kettő,de nem tudok dönteni.Ki melyiket venné?
2011. dec. 18. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
BF3 - multi miatt.
2011. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Skyrim.


BF3 sem rossz, de Skyrim jóval jobb, nagyobb, minőségibb játék.

2011. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Skyrimnek nincs multija, illetve semmi komolyabb ellenőrző program, hogy eredeti-e a játék, így azt letudod tölteni torrentről és játszani is tudsz vele, mindenféle komolyabb beleturkálás nélkül. BF3-at meg multi miatt vedd meg és ennyi :D.
2011. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit szeretsz csinálni.

Ha csapatban taktikázva akarsz lövöldözni, akkor a BF3-at ajánlom.

A Skyrim viszont ennél sokkal-sokkal több mindenből áll (gondolom a BF3 is, de azt ilyen egyszerűen is le lehet írni). Én speciel a Skyrim-et venném meg.

2011. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Bf3 most ha mar felmerult bened akor szerintem nem kerdes bitos lodozni szeretsz

aztan skyrimet letoltod aztán/vagy megveszed

2011. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#3


Nincs multija, de így is 100+ óra a játékideje.

Egy RPG játék meg alapból "értékesebb", mint egy FPS.

2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Plusz csinálnak hozzá multi modot, még ha nem a Bethesda készíti. :D
2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#6

Félreértettél, arra szerettem volna kilyukadni, hogy a single játszható crackelt verzióval is, és mivel nincs multija, ahol komolyabban ellenőriznék a játék eredetiségét, ezért minden opció elérhető, akárcsak egy eredeti változatban. Viszont a BF3-nak egyértelműen a multija az, amivel igazán tarol, az pedig csak eredeti játékkal játszható, így ezért vegye meg a BF3-at és töltse le a Skyrimet. És, hogy ne legyen off: Ha nem szeretnéd letölteni a Skyrimet, mert díjazni szeretnéd a készítőket, szerintem akkor is a BF3-at vedd meg. Igen, valóban 100+ óra játékidőt kínál a Skyrim, és valóban sokkal tartalmasabb mint a BF3, de! Ha szereted az FPS-eket, és nem feltétlenül a "megyek oszt lövök" játékstílust kedveled, akkor a BF3 akár több ezer óra játékidőt adhat. Melyre folyamatosan jelennek meg új pályák, új patchek, és mivel rengeteg játékos van, ezért szinte minden egyes menet más, mert hát két ugyanolyan ember nincs, és ez ugyanígy vonatkozik a playerekre is. Viszont rám ne nagyon , hallgass mert engem a szívem azért is húz jobban a BF3 felé, mert a Skyrim északon játszódik, én pedig ki nem állhatom a zord, hideg éghajlatokat :D.

2011. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megvettem a BF3-at és bocsi,hogy nemírtam,de PS3-ra vettem,szóval felesleges volt a vita.:D Amm nekem a multi egyszerűen nem megy.Nem találok ellenséget.Vannak zöldek meg kékek És mindkettő velem van.o.o Nem lehet egyikőjüket sem lelőni.:D
2011. dec. 19. 20:55
 10/19 anonim ***** válasza:

20:52-es:

Lehet, hogy BF3-ban van multi, de a Skyrim készítői mindig szabadkezet adnak a játékosoknak, így azok rengeteg modot csinálhatnak hozzá, személyre szabva a játékot. Multi mod is készül hozzá. Tehát modokkal csinálhatnak belőle egy egész új játékot, amiért nem is kell fizetni, csak a hivatalos kiegészítőkért, modokért.

2011. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!