Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-Eltűnt Esbern?

P1t33 kérdése:

Skyrim-Eltűnt Esbern?

Figyelt kérdés
Csáó, az lenne a problémám, hogy ugye ki kell vinni Esbernt abból a kis erődből(sokat össze szenvedtem, mire rájöttem, hogy hogy kell kiküszöbölni a bugot), nem jött magától, ott hagytam, elmentem Riverwoodba, ott Delphine ugye mondja, hogy keressem meg és hozzam oda.. hol találom meg?(olvastam olyat valami angol skyrimes fórumon, hogy 10 órát aludni kell és valami cellában lesz?igaz?és ha igen, akkor milyen cellában?)
2011. dec. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiküszöbölbi?

nem letöltöted az Esbern voice fix et és bemásoltad data sound mapába? (egy voice mapával)

szóval a nyil mutasa valahol alul van és egy sok záras ajtó mögöt kinyitod azt a rabbeszélöt és beszélsz vele majd kinyisa ajtót ha dragonborn vagy és ha oda mene más ezel a szövegel:p?

na szóval bemész beszél...

aztán követöre ál igen nagyon bugos visza futsz megy veled stb aztán mire öszes barlangbol sikerült felhoznod

Riftenbe is még gyalog viszed kapu felé

egy kajith vagy mi az a macska ember rátok támad leölitek és mehetsz is ahova nyil mutat ha igaz nekem igy volt én még fökapun azért kimentem

ha a nyilnál vagy akor a fogadó rejtet pincéjébe várakoz ott kel lenie

vagy vársz kint elöte 24 órát majd lasan lenézel ot e van

nekem azonal ot volt ugyhogy szerintem az a gond nem ölted le a kazsitót khajit...

2011. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

It gyakorin találtam rá a voice fix re én is

11mb os torent

aztán nem árt felfrisiteni skyrimet se szerintem

1.3 patch van már (1.4 röl is irogatnak de az kamu még szerintem hivatalosan még nem látam) nekem csak 1.3 al megy normálisan

bár most kifagyot:( elsökifagyása utána nem fagyot edig

2011. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg ... nem lesz bug-os
2011. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!