Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TES V: Skyrim patchelhető-e...

TES V: Skyrim patchelhető-e flashhelt Xbox 360-on?

Figyelt kérdés

Holnap újítok be egy Xbox 360-as konzolt, legújabb flashhel. Szándékomban áll hozzá megvenni a Skyrimet, viszont nem tudom, hogy ha flashelve van, patchelhető-e? Ha nem, akkor mennyire zavaró konzolon? Mármint patch nélkül.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem írtad le rendesen. frissíthető, de livera "tilos" felmenni. ha letöltöd a frissítést gépre és felmásolod pendrivera és onnan frissítsd. mondjuk nem tudom hogy működik-e sima gépen vagy csak JTAG-oson.
2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első gépet PC-re értettem a 2.-at xboxra
2011. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a "kezecske"! :)

Hát próba, cseresznye.

2011. dec. 14. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod, csak úgy, hogy feláldozod a flasht. Ha felmész live-ra, azzal kezdi az egészet, hogy frissíti a dashboard-ot (most jött ki 7-én az új). Ez meg ha jól tudom kapásból törli a flasht. Utána persze patcheli a játékot meg minden jó lesz, csak a flash nem lesz már meg.
2011. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnos nem lesz patchelve. Úgy hallottam, hogy a magyar Live elég...hm...rossz, úgyhogy nem igazán éri meg eredetiben megvenni a játékokat, csak azokat amelyek meg is érik az árukat. Kár. Ment a kezecske.:)
2011. dec. 15. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz a magyar live, csak tartalmilag szegényes. Ettől függetlenül multizni ugyanúgy tudsz rajta.
2011. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az oké, csak ugye még nem volt alkalmam kipróbálni a Live-ot. Jelenleg úgy áll, hogy nem lesz flash. Magyar Live-on gondolom csak azokkal tudok multizni, akik szintén a magyaron vannak fent.
2011. dec. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!