Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Vámpír vagy Vérfarkas?...

Skyrim Vámpír vagy Vérfarkas? Metal Gear Soldi rising?

Figyelt kérdés
skyrim írjátok le lécci hogy melyik a jobb vámpír vagy vérfarkas és miért??Meg a Metal Gear Soldi Rising mikor jelenik meg mert 576 oldalán az van kiírva h 2012.01.01 ez igaz?? kb mikor jön ??
2011. dec. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az első kérdésedre válaszolva : én úgy igazából csak a vérfarkast próbáltam ami nem volt rossz de nekem különösebben nem tetszett mert semmi értelme nem volt (van 1 támadása azt cső) a vámpírnak (már ha vérszopkodó karaktert akarsz mindeképp :D csakmert én inkább tiszta karival játszok) annak már asszem több értelme van mert képes leszel sötétben jól látni és láthatatlanná válni (naponta 1x használhatod ezt az erőt kivéve ha 0(nulla)-t nyomsz és "tgm"-el aktiválod a god mod-ot így bármenyniszer használhatod
2011. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a rising-nek meg még nincs megjelenési határideje csak azért rakták ki január 1-ét mert nem tudják mikor jön ki és addig valószínűleg megadják a pontos kiadási dátumot (megjegyzem most vasárnap lesz a VGA amin lesz szó a játékról...ésésés valószínű hogy megkapod a megjelenési dátumot is :) (ja és a VGA eseményeit követni tudod a www.thesource.hu oldalon )
2011. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az infókat remélem hamarosan kiadják metalt is.
2011. dec. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!