Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skyrimben hol találok...

A skyrimben hol találok vérfarkasokat?

Figyelt kérdés

Csak azért mert vérfarkas szeretnék lenni és azt olvastam hogy ehez kell a vérük.

Ja és ha kell valami a vérfarkasok vérének megszerzéséhez akkor az is írja le valaki pls.


2011. dec. 3. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
whiterunba csatlakozhatsz a companionokhoz és akkor megtanítanak rá. de am még én se találtam csak úgy jámbor farkasembert, meg van egy quest sorozat valahol délen ami ad egy gyűrűt amivel átváltozhatsz
2011. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 4. 05:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem hogy whiterunban hol találom ezeket a companinokat? Valami eldugott sötét helyen vagy csak simán egy házban?
2011. dec. 4. 06:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam őket :)
2011. dec. 4. 07:20
 5/11 anonim válasza:
Ja, és egy nap csak egyszer, de át tudsz változni vérfarkasból emberré, vagy fordítva, azt hiszem X/Z gombbal.
2012. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha sikerült írd le létszi kb mennyi ideig vagy az. Én találkoztam eggyel egy barlangban az egyiket szétvágták gondolom kisérleteztek rajta a varázslók a másik az egy ketrecbe volt bezárva. Csak akkor nem tudtam hogy meg lehet inni a vérét
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wolfe867 válasza:
És hol találom azt Az embert aki adja a küldit?
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Whiterunban, az öreg kovácsnál, az a tojás alakú épület, pont a vár mellett. Na abba van. A nevére mér nem emlékszek. Abba tőbb embertöl is.
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wolfe867 válasza:

Köszy

Még egy kérdés szerintetek a mágust mijen fajjal kezdjem?

2013. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem semmi, próbáltam az lenni. Egy fegyveres szana szét abál, nem jó. A legjobb a fejvadász karakter= lopakodás max, íjászat, egykazes fegyver, zártörés. Ez nagyon komoly, mindenkit kinyirsz és észre sem vesznek
2013. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!