Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az elder scroll skyrimben,...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Az elder scroll skyrimben, lehet vérfarkassá, és vámpirrá is alakulni úgy, hogy mindkettő meglegyen?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék, hogy hol találok vérfarkast/ vámpírt, mert ketrecben találtam gey vérfarkast, de nem fertőzött meg, a vámpírok szintúgy nem fertőztek meg..
2011. dec. 6. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a kettő kiüti egymást.

Vámpírrá alakulás: Próbálj meg velük, úgy harcolni, hogy minél többször tudjanak megütni, de azért ne öljenek meg. Így biztos hogy elkapod a betegséget. Utána ha elkaptad, akkor megkezdődik az átalakulás szépen lassan.


Előnyök:

-Éjjel látás képessége

-Életszívás

-Ellenállóbb vagy a faggyal szemben

-+pár vámpír képesség.


Hátrányok:

-Az emberek meg akarnak ölni

-Sérülékenyebb vagy a tűz alapú támadásokkal szemben

-Ha napon vagy, akkor nem töltődik vissza se az életed és az állóképességed, vagy miaz (stamina)


Vérfarkas:

Whiterun-ban csatlakozni kell a companiokhoz. Akkor pár küldetést meg kell nekik csinálni. Utána beavatnak a titkukba és átváltoztatnak vérfarkassá. Ekkor el kell menekülnöd.


Előnyök:(átalakulva)

-Gyorsabb futáa

-Nagyon erős leszel.

-Meg tudod enni az emberek hulláját ezzel megnövelve az életed és a vérfarkas formád időtartamát


Hátrányok:

-Nem ajánlatos falvak közelében átalakulni.

-Naponta csak egyszer használhatod.

-Vadászni fognak rád a Silver Hand emberei

-Nem tudod megnyitni az inventoryt/a térképet/nem tudsz lootolni(kiszedni a cuccokat az ellenfelekből)/ nem tudsz gyorsutazni


Szerintem jobban megéri vérfarkasnak lenni, de hát ki melyiket támogatja.

2011. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Találtam egy vámpír csoportot, ahol két varázsló vámpír volt, 1 órán keresztül próbálkoztam úgy harcolni velük, hogy el is kapjam... egyszer megölettem majdnem velük, aztán, egyszer levetkőztem, és beírtam az örökélet kódot, hoyg sebezzenek 1 óráig úgyhagytam stb... már mindent megpróbáltam... aludtam is direkt utánna 4 napot minden próba után... De nem is tudom hol keressek még vámpírokat... Vérfarkast is találtam egyik banditatábornál ketrecbe zárva...

Vámpír szívesen lennék, mert a vérfarkasnál nem tetszik, hogy csak egy rövid ideig lehetsz farkas...

egyébként véglegesen növeli az átváltozott formát, vagy csak amikor át vagy változva akkor növeli meg az időtartamát?

2011. dec. 7. 14:15
 3/9 A kérdező kommentje:
De még neten sem találtam térképet, hogy merre vannak még vámpírok..
2011. dec. 7. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ugy van mint oblivinban?

amugy vmeik kaszt imunis a betegségekre ha igaz gondolom skyrimben is a gyíkemberek ugytudom

szóval ha az vagy meg van az ok

a másik meg GOD módban szintugy nem ragadrád semi legalábis oblivionban igy volt

ted easyre legkonyebre a nehézséget és ugy csupaszon 1 vámpir al haŕcolj heal skilel gyogyitsd magad vagy italal de ami csak életeröt tölt visza

oblivionba majdnem minden dungeonba barlangba voltak vámpirok szóval nem volt nehéz

farkasost meg leirták oda küldetés kel ezek szerint

2011. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NA sikerült végre! :D egyébként nem teljesen értem a soulokat, mert megöltem vagy 6 sárkányt, és vannak felszedve ilyen soul kéepsségek is, mégsem tudom l vagy r gombra beállítani, vagy nem úgy kell mitn a többit?
2011. dec. 7. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az inventoryban bugosak a gombok. Amikor azt írja ki, hogy "R", akkor "F"-et kell nyomnom, tehát mindig mást.
2011. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fel van patchelve?

soul oblivionban ara volt hogy tárgyakba tudtad bele teni

itt nemtudom de mivel morrowind tól se igazán különbözöt gondolom az alapja most is ugyan ara épül

de ez lehet egy újítás bene nemtudom de gondolom neten van rólá már magyar leirás

nekem mév nincs meg sajnos de nemsokára meg lesz remélem job is lesz mint oblivion

pedig azal is elvoltam hoszu idön át:)

2011. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs felpachelve... :D de nem is értek hozzá, így is nehezen raktam fel
2011. dec. 9. 06:00
 9/9 anonim válasza:
Mivel ezt a játékot nem magyar billentyüzetre tervezték ezért a dragon shoutokat az Y-nal kell aktiválni a Z helyett. Amugy eredeti kérdéshez visszatérve nem lehetsz egyszerre mind2 mert ha vérfarkas vagy immunitást kapsz betegségekel szemben. Ha meg vámpír és megcsinálod a compainos küldiket és beavatnak automatikusan nem leszel vámpír.
2012. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!