Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki aki ért ehhez segítsen...

Valaki aki ért ehhez segítsen hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy olyan írjon aki jártas a témában!

Szóval arról lenne szó hogy GTA:San Andreas Multiplayer nevű játékon szerenték szervert létrehozni.Eladó házakkal,stuntzónákkal, meg minden ilyesmivel, amilyen egy igazi jó szerver(tudjátok miről beszélek)

Szóval láttam, hogy online is lehet szervert létrehozni, vagy lehet venni FPS-Systems oldalon. Az is kérdésem lenne hogy melyik a jobb? Fizetnék is persze a szerverért, és nagyon sok időt szánnék rá, ha lennének sokan, sok munkával.Na de ne haladjunk ennyire előre, először is

-Az ingyenes verziós szerverbe lehet mappolni pl házakat, stb. vagy csak a fizetős szerverbe?

-mi a különbség az ingyenes és a FPS-systemes verzió között?


Mondjuk elindítom a szevert, de mondjuk egy alap házat hogy lehet eladóvá tenni, azaz mappolni a játékba? Ezt még nem igazán értem, ez hogy megy ehhez programok kellenek?És például stuntzónákat hogy tehetek a játékba?DM et?Tudom hogy ez sok munka lenne, de hogy megy ez?

Hogyan kell mappolni, scriptelni,dolgozni a szerveren, az is jó ha itt elmondjátok RÉSZLETESEN , EZT AZ EGÉSZET, HOGY HOGYAN KELL EGY JÓ SZERVERT CSINÁLNI, ELKEZDENI, vagy LINKELNÉTEK olyan oldalt, ahol infot találok erről az egész dologról,

Annyira nem vagyok jártas a témában, aki segít azt nagyon megköszönném! :)))

HELP!


2011. okt. 12. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és neten lehet tanulni, olvasni erről, mint például mappolás a játékba, scriptelés, stb.?

**NAGYON ÉRDEKEL A TÉMA, A VÁLASZOKAT NAGYON KÖSZÖNÖM**!

2011. okt. 12. 19:48
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és ez nagyon nehéz dolog?
2011. okt. 12. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek neked szerver? NEm elég az hogy a kockák feltunningolják a saját szerójukat 24 óra alatt? Miért lenne neked ez jó?
2011. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!