Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi erről a vßleményetek?

Mi erről a vßleményetek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és van egy 320 gb os ps3 slimem és azt mondták hogy minek az nekem már nem vagy kisgyerek!
2011. okt. 12. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hülyeség. Mindenkinek joga van élete végéig játszani, ha engedik, ha nem.
2011. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy 50 évest akinek van Xboxa,ps3-a,psp-je ugyhogy?
2011. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PS3-on lehet blue-ray filmeket is nézni és gyakorlatilag bármilyen audio,video formátumot lejátszik,szóval ha nem értenek hozzá egész pontosan mid van akkor ne szabják már a törvényt.Amúgy ezen kár rágódni.Mindég lesznek ilyenek,akik szerint a videó játék gyerekeknek való kár időt pazarolni rá hogy megpróbálja az ember meggyőzni őket hogy a mai játékok mint történetben,látvány világban a felnőtteket is célozzák.

A lényeg hogy nincs igazuk és nem kell mindenkinek szeretni.Nem kell figyelembe venni őket.


Egyébként nekem az a tapasztalatom hogy egyre kevesebb ember tartja gyerekesnek.Ismerek olyat aki 30-50 évesen kedvelte meg a játékokat,előtte gyerekes dolognak tartotta még komolyan körbe nem nézett a kínálatban..Jó nem mondom hogy mindenki talál olyat ami leköti,meggyőzi de tény hogy ma már minden korosztály megtalálhatja a kedvére valót ha komolyan szán rá egy kis időt és nyitott a dologra,nem csak cinikusan áll hozzá.

2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NAGYON IGAZATOK VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Y)
2011. okt. 12. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

30 vagyok és napi szinten nyomom a konzoljátékokat. Akinek nem tetszik az menjen falnak.:)

Ez egy idióta tévhit, hogy a videójáték csak gyerekeknek való - adjanak a gyerekük kezébe egy Mortal Kombatot vagy GTA-t azok, akik így gondolják...

2011. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

apám 41 és mindennap multizik!(PC-n)

Medal OF Honorral :D

2011. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!