Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a vé*leményetek (tapasztala...

Mi a vé*leményetek (tapasztalatotok) erről az mp3 lejátszóról?

Figyelt kérdés

[link]


myaudio jó márka?

milyen színbe vegyem meg( 21/L vagyok) nektek milyen be tetszik?

/vagy van hasonló készülék még?/


2011. máj. 2. 08:33
 1/6 anonim válasza:
Nekem már háromszor is volt ilyen "nevesincs" mp3 lejátszóm, köztük myaudio is... Egyik sem élt tovább pár hétnél. Azóta megfogadtam, hogy elektronikus eszközből csak a márkát szabad megvenni, inkább kerüljön 5ezerrel többe, minthogy tönkremenjen rövid idő alatt. Szóval ne vedd meg.
2011. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Myaudio magyar termék, tudásban hülyére veri a társakat ( kivéve talán az Apple lejátszóit, de azok rettenetesen drágák) 3 éve használ a család ilyen márkát, mp5-öst is, MINDEN fájlformátummal elbír, konvertálás nélkül mehet rá .avi is akár, de viszi az .mp4-et is.Ha csak sima mp3, akkor sincs baj velük, ha márkafüggő vagy, vegyél sanyit vagy filipszet vagy akármilyen márkásat, semmi különbség.Fülhallgatót MINDEGYIKHEZ kell külön venni, mert a gyári pocsék ( ez igaz még a NAGY Sony-ra is....)
2011. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2ezerig milyen fülhallgatót vegyek hozzá,ha esetleg megvenném? -még nem döntöttem el-
2011. máj. 2. 09:42
 4/6 anonim válasza:

Én egy Iaudio U5 típusú lejátszót használok nagyjából másfél éve, de a működése kifogástalan. Tesztekben olvastam erről a lejátszóról, hogy hangzásban megközelíti az APPLE lejátszóit. Ugyan nem feltétlenül a legolcsóbb, azonban talán érdemes a magasabb árat kifizetni egy adott lejátszóért, hogy a vásárlást követően ne csak a bosszankodás legyen vele. A saját fülesével nem a legjobb

hangminőségű, de én egy profibb fülessel teljesen elégedett vagyok a hangjával. Ráadásul, ha rádiót is szeretnél vele hallgatni, akkor azt is elmondhatom a készülékről, hogy a vételi érzékenysége is kiváló, leszámítva az automata keresőjét, mivel az sajnos pontatlan. Talán ez az egyetlen általam felfedezett hibája a készüléknek. Nem szeretem letenni a voksomat egyetlen márka mellett sem, de ez úgy érzem jó választás volt.

Érdemes körülnézni még az IRIVER készülékei között is. Vásárlás előtt e két márka között gondolkodtam.

2011. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sennheiser MX -1xx sorozatban vannak 2 ezer környékén fülhallgatók, a célnak tökéletesen megfelelnek.
2011. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg meg mer apple hamisitvany!!!
2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!