Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról és fórumról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről az oldalról?

[link]

Mi a véleményetek erről a fórumról?

[link]


2011. szept. 23. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez reklám.
2011. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem reklám. -.-" Az előző - tényleg sz*r... - mlap-os oldalamat leszóltátok, kíváncsi vagyok, ez mennyire jó. A malp tényleg sz*r - szerintem is -, mivel telenyomják reklámmal és laggol az egész szervere. És az off, amit te műveltél az előtt, kedves (pontosabban nagyon nem kedves...) hozzászóló.
2011. szept. 25. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Kár, hogy még csak most láttam meg, hogy vissza írtál. Azért leírom ide, hátha valami épeszü erre téved és hátha legalább ő felfogja. Bár ... Istenem, annyi sok buta/visszamaradott ember van itt.. Használd már legalább a logikádat, ha már gondolkozásra, következtetésre nem képes az agyad! Példát is írok, hátha felfogod.


"- mlap-os oldalamat leszóltátok, kíváncsi vagyok, ez mennyire jó."

Te véleményt akarsz, ami akkor lesz, ha többen megnézik az oldalt. Te kirakod ide az oldalt = REKLÁM.


Wikipédia:

Külső link mint reklám [szerkesztés]

A reklámozó a saját lapjára mutató linkeket helyez el különféle cikkekben, pl. egy újonnan indult moziportálra linkel minden filmes cikkből. Ez hasonló az önéletrajzhoz: nem illik, és általában törlendő, de kivételes esetben előfordulhat, hogy tényleg fontos szolgáltatásról van szó, és kell a link. (Persze ilyenkor sem illik, általában meg kell kérni a reklámozót, hogy a vitalapra írjon a cikk helyett.) Egy másik reklámmódszer hogy a linkeket magába a szövegbe teszik, vagy a külső linkek között legfelülre.


Van egy sanda gyanum, hogy ez nem kivétel. Még valami:

Egy kis utó lecke az OFFról, mivel ezzel sem vagy tisztában:

OFF = A témától eltérő hozzászólás.

Én véleményt írtam, azt, hogy ez reklám.<-Helyből nem OFF

2011. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!