Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játékok a...

Szerintetek melyik játékok a jobbak?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy még anno milyen jó játékok voltak. A grafika nem volt nagy szám de mégis élvezetesebbek voltak mint a mostaniak (van pár kivétel). Mert ma már inkább a grafikára mennek a játékgyártók. A mostani játékokat hamar megunom. A régiekkel még most is szívesen játszok. Bár lehet csak én gondolom így. Szerintetek?:)
2011. aug. 23. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azért hiszek abba ,hogy lehetne régi játékot csinálni ami jó lenne ha megnézzük ami játékot nem szeretünk azok azért rengeteget változtak azoktól amiket szerettünk . Pl Nem szeretik a Heroes of might and magicet 5 -t annyira mint a 3 at ? Persze valaki játszott már a 3 al ? botrányos . Amúgy én pl szeretem a metal gear solid sorozatot és a 4 edik rész (only ps3 ) pl számomra megunhatatlan pedig új játék és a régi részét is szerettem . 18 szor vittem végig a Metal gear solid 4 et mert annyira átgondolt volt hogy még akkoris élvezhető volt tökéletes zene tökéletes történet és tökéletes játék menet (korhoz híven ) és ezt a 3 at vártuk el anno . az ízlés ugyanaz azért nincs jó játék mert nem kell kiszolgálni minket .így is megveszik 12 millióan . itt vannak még ma is a jó játékok csak már kevés van . Ami igazán jó játék azt tényleg nem csak akkor szeretjük a játék menetéért hanem mostis . haverom valamilyen felindulásból star wars galactic battlegroundot tolt 4 hónapon keresztül amikor csak tudott . Van egy igény és azt ki kell szolgálni , egyszerűen csak most nem a mi igényünknek van itt a szezonja
2011. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a mostani játékok közül nekem a minecraft a legjobb:) szerintem ez az egyik legjobb játék:)
2011. aug. 23. 23:38
 13/16 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm hogy normális válaszokat kapok :)
2011. aug. 23. 23:39
 14/16 A kérdező kommentje:
mindenkit fel is pontoztam :p
2011. aug. 23. 23:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van..... régiekkel énis szívesebben játszok, de van pár kivétel a mostaniak közül is. :D
2011. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A régi játékok tényleg sokkal jobbak. Mivel régi gépem van (10 éves :D), ezért úgy 2005-ig és pixel shader 1.4-ig bezárólag gamelek. Nagy kedvenceim: Gta San Andreas; a grafikája néhány helyen (pl.: Mikor mész föl Chiliadra és nézed a hegy textúráját) botrányos ahhoz képest, hogy 2005-ös játékról van szó. De maga a játék nagyon jó. Vagy amikor a gettóban vagy és a többi bandatag ott füvezik melletted, egyszerűen olyan, mintha te is ott lennél. Csodálatos hangulatuk van ezeknek a játékoknak. Ballasokat ölni is rohadt jó dolog. Vagy k*rvázni. De ott a gta 4 is, ami nekem hatalmas csalódás (videók alapján). Csúcs grafika, de egyszerűen hiányzik belőle a hangulat. A másik 2 nagy kedvencem; Need for speed Underground 2 és Most Wanted 2005. Régebben, amikor csak alaplapi videovezérlőm volt, 1024x768-ban játszottam, minimum grafikán. De egyszerűen nem érdekelt a kinézet, mert a hangulat és a zenék tökéletesek voltak. Az mw pedig, hát, azt már nem volt kedvem minimum grafon 20 fps-sel tolnom, múltkor havernál nyomtam max grafon, legalább 6 órán át egyfolyamban. Nagyon boldog voltam. Igényesen kidolgozott játék, nem pénzről szólt az egész, mint az újak (Rivals, Most Wanted 2012). Az új mw pedig valami iszonyat szar. Grafika tökéletes, kocsik is jók, de hogy nem érdemli meg a Most Wanted nevet, az biztos. A régi ezerszer jobb. Vagy most a Watch Dogs. Miről szólt az egész megjelenés előtt? Grafika, Nvidia optimalizált, új Catalyst és Nvidia driver, magas gépigény. Vicc, hogy a grafika fontosabb, mint maga a játék. Hát szóval nagyon sajnálom, hogy ide süllyedt a (pc-s) játék iparág. Hogy a grafika fontosabb, mint a játék története. Tisztelet a kivételnek, az új játékok közt is van pár jó, mint pl.: Battlefield 3, Minecraft, Need for Speed The Run, Cs go. Csak a pénz számít. Ha szar a játék, akkor is csomóan megveszik, sok pénz, igen, csak a pénz kell. Szomorú vagyok, hogy ez így van. Én csak 15 éves vagyok, de szerintem is sokkal jobbak a régi játékok. Apropó Battlefield 3, június 3-ig ingyenes Originen, töltsd le, ha kedved tartja.
2014. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!