Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékok vannak nekem?

Milyen jó játékok vannak nekem?

Figyelt kérdés
lehet kicsit rosszul fogalmaztam,de nézzétek el :) milyen jó letölthető játékot ajánlanátok nekem? 13 éves lány vagyok. a sims3 összes kiegészítőjével jáccottam már,+ vice city,GTA san anandrajs (bocsi ha rosszul írom. F1-es játékok és trackmnia. valami GTA san andrajshoz hasonlót szeretnék,nem feltétlen az legyen a cél hogy megöljek valakit,hanem inkább ilyen mászkálós. Ha akarok,ölök ha nem akkor csak mászkálok a városban. és ne ilyen ősrégi sz*r legyen :)tudom,kicsit furcsa hogy lány létemre szeretem az öldöklős játékokat,és az autósakat :D 13/L nem sokat bír a számítógép,mivel laptop,de azért várom az érdekes ötleteket:)
2011. okt. 28. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mafia 2

GTA IV

Minecraft (igazából nem öldöklős, de mászkálós és ha akarsz akkor ölhetsz állatokat, zombikat).

2011. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Prototype
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sokeszűek most mondta hogy nem egy fullos gép-.-"


Amit ajánlani tudok :


Assassins Creed

GTA III

Minecraft <- mászkálós építős, öldöklős túlélős. szerintem jó :D

Mafia


ha az ilyen netes játékokat is szereted( MMORPG )Akkor ajánlom még:


Cabal Online

VIndictus EU

Metin2 (Báár :D)

World of Warcraft(bár nekem nemtetszik ezsem:)

2011. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
amit az elobbi valaszolo mondott jo jatekok...bar a Metin 2? :S:S Lineage 2 az is jo :) nameg Counter-strike 1.6 online :)
2011. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
far cry 2-3
2013. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ewmt2 somt2 minecraft gta 4 deed pol asasin cread
2013. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, én is lány vagyok és én is inkább a lövöldözőssel ölőssel játszok mint hogy mással.

Minecraft(Ez tényleg nem ölős csak mászkálós)

2014. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!