Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan aki a Pharaoh...

Van itt olyan aki a Pharaoh nevű játékkal játszik? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de még valamit nem tudok :D

A jólétet mivel tudom növelni?

2011. aug. 19. 15:49
 12/29 anonim ***** válasza:

A jólétet úgy tudod növelni (alig jöttem rá hogy a prosperity rating-re gondolsz), hogyha az előző évben pozitív a bevétel/kiadásod. Azaz több volt a bevételed mint a kiadásod.


Ezt figyelemmel tudod kísérni ha, a világtérkép melletti gombra kattintasz és ott kiválasztod alul, jobbról a 4. fület.


A másik kérdésedre így hirtelen nem tudom a választ, ha jobb oldalival rájuk kattintasz nem mondják meg mi bajuk van?

2011. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Hogyha kevés pénzt költök akkor nő a jólét?

Amúgy nem írja, hogy mi a gond a katonáknál, de elég idegesítő.

2011. aug. 19. 19:39
 14/29 anonim ***** válasza:
hátha kevesebbet költesz mint amennyit a különböző eladásokból/Adókból beszedsz akkor igen.
2011. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Amúgy miért költöznek el állandóan az emberek a városomból?
2011. aug. 21. 11:27
 16/29 anonim ***** válasza:
ha az adott lakóháznak valami baja van (elfogyott a kaja, víz ilyesmi) akkor szoktak rohamosan elköltözni. Amelyik házból kiköltöznek kattints rá jobb oldalival és megmondja hogy mi baja van.
2011. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
közben a morálos kérdésedre is megtaláltam a választ. Akkor csökken a katonák morálja, ha sokáig az erődön kívül tartózkodnak. Ha visszaviszed őket az erődbe visszatöltődik a moráljuk.
2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy mindig a helyükön vannak. Sosem mennek el, csak akkor amikor harc van, de utána rögtön vissza mennek.

Amúgy neked meg van a Cleo? Működik?


Egyébként sokáig azt hittem, hogy a játékban én vagyok a fáraó. Pedig már rég óta megvan a játék. Na mnidegy. :D

2011. aug. 23. 22:25
 19/29 anonim ***** válasza:

hát, meg volt eredetibe is, de valahol elkalódott, vagy fenn van tesómnál nem tom, mindenesetre rég nem volt a kezemben. a cleoval nem sokat játszottam, mert előtte végig akartam csinálni a simát, amit viszont azóta sem csináltam végig.


Szal, egyelőre nincs fenn a cleo.

2011. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő eredeti, de Cleot egyszer nem tudtam még felrakni.
2011. aug. 23. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!